Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Butelkowy kufel - odwrócona butelka szklanka to gratka dla wielbicieli złocistego napoju z %. Dzięki temu gadżetowi w końcu szybciej będą mogli zabrać się za degustację, bo nie będzie już potrzeby zastanawiania się czy wypić browarek z butelki czy też lepiej przelać do szklanki. Dzięki temu butelkowemu kuflowi, każdy smakosz piwa dostanie jedno i drugie za jednym zamachem!

Ktoś może stwierdzić – co to za różnica, a jednak każdy fan złocistego napoju wie, że różnica jest ogromna. Chociaż picie piwka z butelki to bardziej naturalny sposób konsumpcji, to jednak przechylanie trunku ze szklanki lub kufla jest bardziej eleganckie. Po co, jednak się tym przejmować skoro w tak łatwy i niedrogi sposób można poradzić sobie z tym problemem za jednym zamachem!

Co więcej – to bardzo designerski gadżet, a to oznacza że rewelacyjnie nadaje się na wyszukany prezent. W ten bardzo oryginalny, wesoły i praktyczny sposób można uprzyjemnić obie samemu lub bliskiej osobie degustację ulubionym trunkiem z bąbelkami. Warto również zwrócić uwagę na podwójne szklanki kufla – bowiem dzięki nim zawartość nie będzie się szybko nagrzewać, a jak wiadomo najsmaczniejsze piwo – to schłodzone piwo. W ten sposób też uniknie się „spocenia” szkła. Francja elegancja w browarnym wydaniu!


Gadżet w szczegółach:
pojemność ok. 300 ml
doskonała izolacja termiczna (podwójne ścianki)
materiał: ręcznie dmuchane szkło
nie nadaje się do mycia w zmywarce
wymiary: 18x8,5 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...