Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jeśli jesteśmy muzykalni i lubimy „wygrywać” palcami jakąś melodię podczas głębokiej zadumy, jaką odczuwamy w pracy przy naszym biurku, to teraz możemy nasze pomysły muzyczne wcielić z życie za pomocą odjazdowego gadżetu, jakim jest biurkowa perkusja.

Ten oryginalny i zarazem niezwykle kreatywny gadżet przysporzy nam nie lada frajdę nie tylko podczas nudnej przerwy śniadaniowej, ale również może sprawdzić się w naszym domu jako fajny przerywnik w monotonnej ciszy, jaka zwykle roztacza się podczas pisania żmudnej pracy na komputerze. Biurkowa perkusja nie tylko rozweseli, ale również sprawi, że Twoje palce także będą mogły wykazać się zręcznością i elastycznością, podczas gry na tej jakże uroczej i pełnej wdzięku perkusji.

Gadżet stanowi doskonały prezent nie tylko dla maniaka takich drobiazgów, perkusja ucieszy naszą siostrę, naszego brata, może stanowić również prezent dla dziecka oraz naszej młodszej kuzynki.


Gadżet w szczegółach:

  • oryginalny gadżet na biurko,
  • wymiary perkusji to: 17 x 9 x 13 cm,
  • produkt zasilany barierami AAA,
  • perkusja jest polecanym gadżetem dla wszystkich, którzy ukończyli już 5 rok życia.
Napisz opinię
2015-04-07 19:30:48 - jola

Wspaniały pomysł na prezent rozbudzający pasję - nie tylko dla dzieci.

2015-04-08 16:15:01 - Dziewczyna

Prezent dla przyjaciela, muzyka się sprawdził. Gorąco polecam

2015-04-12 15:30:13 - Luis

Rewelacyjny dodatek na biurko

2015-04-13 07:42:03 - dilba

idealna na odstresowanie, wykonanie pierwsza klasa

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...