Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Postać Batmana powstała dzięki Bobowi Kane'owi i Billowi Fingerowi – po raz pierwszy pojawiła się w formie komiksowej w czasopiśmie "Detective Comics" wydawanym przez DC Comics. "Batman - Mroczny Rycerz" doczekał się licznych adaptacji poświęconych temu właśnie superbohaterowi, którego naczelnym zadaniem jest walka ze złem i ochrona ludzi przed przestępczością. Zdobył on mnóstwa fanów i stał się jedną z kluczowych ikon w kulturze popularnej. Mało kto nie słyszał o jego dokonaniach i charakterystycznym stroju. Elegancka czerń, wymyślny kostium i niewątpliwie bohaterskie czyny zjednały sobie grono wiernych wielbicieli.

Jeżeli chciałbyś mieć w swojej kolekcji kubków, egzemplarz nawiązujący do postaci Mrocznego Rycerza lub masz w swoim otoczeniu osobę darzącą ją sympatią i zafascynowaniem, mamy w naszej ofercie coś idealnego. Kubek termoaktywny o pojemności 300 ml z kojarzonym na całym świecie symbolem Batmana może być idealnym prezentem, a także ozdobą wnętrza naszej kuchni. Naczynie w temperaturze pokojowej jest po prostu czarnym kubkiem, a na dole przedstawiony został krajobraz miejski - wieżowce. Pod wpływem ciepła na kubku pojawia się żółto-czarny symbol Batmana.

Taki kubek może być bardzo praktycznym, a jednocześnie wyjątkowym prezentem. Jeśli jest wśród naszych bliskich prawdziwy fan Mrocznego Rycerza, może on bardzo ucieszyć się z takiego właśnie podarunku. Nawiązanie do czyichś upodobań jest bardzo dobrą strategią, jeśli chcemy zaznaczyć, że zależy nam na danej osobie i pamiętamy o tym, co lubi. Kubek termoaktywny jest estetycznym i użytecznym gadżetem.


Gadżet w szczegółach:

  • Batman logo kubek termoaktywny
  • Mroczny Rycerz - symbol
  • kubek zmienia wzór pod wzpływem temperatury napoju
  • pojemność: 300 ml
  • opakowanie: wielokolorowy kartonik
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Polecamy