Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World po wielu latach spełniło oczekiwania fanów Jurassic Park. Dinozaury znowu zawitały do kin, tym razem w nowej ... zmutowanej formie. Oczywiście spotykamy także naszych starych ulubieńców jak między innymi: Velociraptory czy samego Tyranozaura Rex'a.Pewna opinia głosi, iż owy Tyranozaur Rex występujący w Jurassic World, to jest ten sam osobnik, który w Jurassic Park: Zaginiony Świat został przetransportowany do miasta (a później 'spokonie' odesłany na wyspy). Ale to pewnie tylko przypuszczenia i fantazje.

Wraz z popularnością Jurassic World jak i samej tematyki dinozaurów, nie mogło zabraknąć fantastycznych zabawek i gadżetów filmowych z nimi związanych. Dzięki współpracy firmy Hasbro z twórcami filmu, mamy przyjemność zaprezentować Państwu serię figurek dinozaurów (Action Figures), które nie tylko rewelacyjnie się prezentują, ale także wydają dźwięki, ruszają kończynami, kłapią paszczą. Każdy z dinozaurów w oryginalnym i ładnym opakowaniu.

Indominus Rex - dinozaur 'czarny charakter' Jurassic World, już teraz może stać na Twojej półce. Prawdziwy olbrzym mający 55 cm długości! Całość wykonana z plastiku, z elementami metalowymi, elektronicznymi, oraz gumową głową i szyją. W środku znajduje się specjalny mechanizm, dzieki któremu Indominus rex podczas ruchu przednimi łapami otwiera paszczę i szczerze ostre zęby. Ponadto, jego grzbiet po włączeniu zacznie świecić i to w kilku kolorach! Co więcej, taki drapieżnik musi umieć mocno ryknąć, i takie też dźwięki potrafi wydać z siebie figurka Indominus'a Rex'a podczas zabawy. Całość zapakowana w oryginalne i bardzo ładne kolorowe opakowanie.


Zabawka w szczegółach:

  • Indominus Rex - Action Figures
  • Zabawka nie zawiera baterii (2 x AA)
  • Długość zabawki: 55 cm!
  • Aktywna figurka: ruchome kończyny, szczęka, ogon, wydaje dźwięki, świeci po nasłonecznieniu
  • Eleganckie prezentowe opakowanie
  • seria zabawek filmowych: Jurassic World
Napisz opinię
2015-08-04 15:32:01 - Artur

Figurka Rexa została wykonana z najwyższą starannością o szczegóły, a skontaktowanie się z Panem Jakubem w sprawie odbioru osobistego bardzo sprawne. Gorąco polecam!!!

Polecamy