Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Harry Potter to seria ośmiu filmów, opowiadających o losach głównego bohatera, oraz jego przyjaciół i wrogów. Film jest z gatunku fantasy i głównym motywem w nim jest magia. Film ten jest przeznaczony zarówno dla widzów dorosłych, jak i dla dzieci, dlatego oglądają go całe rodziny. Powstały rozmaite gadżety filmowe z tego filmu, których jednym z głównych producentów jest firma Noble Collection.

Złote kolczyki Harry Potter, to jeden ze specjalnych gadżetów filmowych. Ten produkt został wykonany z niezwykłą precyzją i dokładnością. Kolczyki są pokryte 24k złotem i są niezwykle efektowne. Ich długość osiąga 1,9 cm. Są pięknie rzeźbione i posiadają  znak słynnego kreatora. Mają bardzo efektowny i stylowy kształt i od razu przyciągają wzrok. Są błyszczące i lśniące, co jest ich dużym atutem. Kolczyki te przedstawiają kształt błyskawicy, która odnosi się do blizny, jaką miał Harry Potter. Są lekkie i delikatne, przez co po założeniu, są wygodne w noszeniu. Mogą być używane jako zwykła biżuteria, mogą też posłużyć  jako element kolekcji gadżetów filmowych z filmu Harry Potter i stanąć na półce, dzięki specjalnemu opakowaniu w jakim są zapakowane.

Warto zakupić sobie taki gadżet filmowy, bo jest on naprawdę wyjątkowy. Można taki produkt podarować komuś na prezent i z pewnością ta osoba bardzo się z niego ucieszy. Każdy kolekcjoner na pewno doceni ich wartość kolekcjonerską, a każdy miłośnik biżuterii, doceni ich wygląd i design.


Gadżet w szczegółach:

  • Złote kolczyki Harry Potter
  • Kolekcja: Noble Collection
  • Numer katalogowy: NOB7622
  • Długość: 1,9cm
  • Materiał: pokryte 24k złotem.
Polecamy