Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Deszczowe dni już nigdy więcej nie będą nudne. Brzydka pogoda nie musi oznaczać konieczności spędzania długich godzin przed telewizorem lub komputerem. Mając pod ręką logiczną grę firmy HASBRO - „Zgadnij kto to EKSTRA”, zapewnisz swoim dzieciom długie godziny znakomitej rozrywki.

Prezentujemy kolejną, jeszcze doskonalszą odsłonę klasycznej gry Zgadnij kto to. Nasza ekstra wersja została wyposażona w aż 144 obrazki przedstawiające szereg bohaterów. Zabawne twarze, groźne miny i tajemnicze postacie – to tylko niektórzy z bohaterów, których będziecie musieli zidentyfikować. Do obsługi gry służą specjalne przyciski, którymi będziesz wskazywał prawidłową odpowiedź.

Niewątpliwą zaletą gry jest jej mobilna konstrukcja, w postaci lekkiej i wytrzymałej plastikowej teczki. Wystarczy kilkanaście sekund aby rozłożyć grę w nowym miejscu i kontynuować swoje dochodzenie. Produkt szczególnie polecamy tym wszystkim, którzy dużo podróżują z dziećmi i nie lubią się nudzić w czasie monotonnych przejazdów na długich dystansach.


Zabawka w szczegółach:

  • Gra logiczna „Zgadnij kto to EKSTRA” firmy HASBRO
  • Przeznaczona dla 2 graczy
  • Gra składa się z: przenośnej tablicy, 6 tablic z ilustracjami, 8 przycisków z tworzywa sztucznego, instrukcji gry
  • Wymiar opakowania: 5,1 x 40 x  26,9 cm
  • Zabawka dla dzieci od lat 6
Napisz opinię
2015-04-08 16:20:53 - Bogdan

Dzieci obdarowane zgadnij kto to, bardzo się ucieszyły. Szybka przesyłka i dobry kontakt ze sprzedającym

2015-04-12 15:40:14 - Piżmak

Zabawa dla całej rodziny na wolne popołudnia