Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Ranne wstawanie to problem wielu ludzi. Dotyka on coraz większą część populacji, ale Ty na szczęście do tej grupy nie należysz bo już masz pod ręką bombowy budzik.

Bombowy budzik – skarbonka
ma niezwykły "dar" budzenia ludzi. Wystarczy, że wieczorem ustawisz go na Twoją godzinę wstawania, a rano za uchem zacznie Ci tykać prawdziwy dźwięk bomby zegarowej. Ten dźwięk narasta i narasta aż w końcu eksploduje tak, że od razu Twój zły sen stanie się przeszłością, a wspaniała rzeczywistość powita Cię razem z nowym, bombowym gadżetem. Budzik ma iście bombowy kształt i do tego może służyć jako skarbonka. Nie masz oszczędności? To możesz je już mieć gdyż budzik codziennie"domaga" się abyś coś wrzucił mu "na ząb".

Bombowy budzik – skarbonka to niebanalny prezent dla studenta, dla taty, który ma problem ze wstawaniem, dla siostry, która rano nie może się ogarnąć, jak również dla kumpla, który właśnie obchodzi jutro 18 urodziny. Odjechany kształt, fajny wyświetlacz oraz oryginalność w 100%, to tylko niektóre bajery jakie zawiera budzik. Kup go, a sam się przekonasz, że naprawdę warto go mieć!


Gadżet w szczegółach:

  • ciekawy wygląd
  • fajny pomysł na prezent
  • funkcjonalny – skarbonka i budzik w jednej bombie
  • zasilany na 3 baterie (AA) (zestaw nie zawiera baterii)
  • ciekawe opakowanie o wymiarach: 14,5 x 14,8 x 14,8 cm
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...