Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Zabawka z serii wykopaliska Triceratops dino szkielet to świetna zabawa dla twojego dziecka. Dziecko przez zabawę może poznać dzieje naszej planety, zwłaszcza czasy, w których żyły dinozaury, dzięki poznaniu budowy ich ciała i ciekawych informacji na temat tych zwierząt.

Zabawa polega na tym, że dziecko samo będzie musiało odkryć szkielet dinozaura a będzie to dla niego z pewnością wielka frajda. Taki zestaw zawiera bryłę gipsu w której ukryty jest szkielet triceratopsa oraz narzędzia przydatne do znalezienia tego szkieletu, czyli specjalne dłuto z młoteczkiem oraz pędzelek. Po odkopaniu wszystkich kości składa się z nich szkielet dinozaura który mierzy około 17 centymetrów. Ten upominek to także nauka, gdyż dziecko może dowiedzieć się ciekawych informacji na temat dinozaurów i ich życia, dzięki dołączonej do zestawu karcie informacyjnej.  

Tego typu edukacyjne zabawki to na pewno doskonały prezent na Dzień Dziecka, urodziny czy imieniny pociechy. Kupując go dziecku możesz sam także pobawić się z pociechą, co nam pewno wszystkim sprawi bardzo wiele przyjemności.


Gadżet w szczegółach:

  • samodzielnie złożony szkielet Triceratopsa o wielkości 17 cm
  • dużo zabawy i nauki w jednej zabawce
  • produkt do samodzielnego złożenia
  • starannie zapakowany w pudełko o wymiarach 17 x 22 x 6 cm
  • produkt firmy Kids Lab