Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dinozaury od bardzo dawna interesują nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Dlatego też podarowanie dziecku zabawki, która pozwoli mu się bliżej z nimi zapoznać z pewnością jest bardzo dobrym pomysłem.

Niezwykle ciekawa forma, w jakiej produkt jest stworzony zapewnia dziecku wiele zabawy i radości z samodzielnego odkrywania. Stegozaur szkielet to kości dinozaura, który jednak dziecko musi samodzielnie pierw wykopać a później złożyć. Jednak nie jest to takie proste, mały odkrywca musi bowiem samodzielnie znaleźć wszelkie niezbędne do tego celu elementy, czyli poszczególne kości szkieletu dinozaura. Aby zadanie nie było zanadto proste, są one ukryte w bryle gipsu, co wiąże się z koniecznością dokonania wykopalisk, aby poszczególne kości powoli z niej wydobyć. Następnie nalezy je obczyścić i mozna przystąpić do składania szkieletu.

Zestaw zawiera nie tylko bryłę z ukrytymi w niej kośćmi, ale także właściwe do wykonania takich prac narzędzia, czyli odpowiednio wykonane dłuto z młoteczkiem oraz pędzelek, dzięki czemu dziecko może poczuć się jak archeolog. Aby wiedzieć, jakiego dinozaura się spodziewać, wiele informacji na jego temat można znaleźć na specjalnej, dołączonej do zestawu karcie informacyjnej. Interesująca forma przekazania informacji sprawia, że dziecko odnajduje w sobie chęć przygody i nauki. Taki prezent dla dziecka jako edukacyjne zabawki z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę dla ciekawych świata. Zadbaj o to by Twoje dziecko odnalazło w sobie potrzebe nauki i pozyskiwania wiedzy.

Edukacyjne zabawki zapewnią zabawę na wiele godzin i z pewnością zaciekawią dziecko oraz popchną je do odkrywania wielu innych tajemnic przyrody i nauki. Kupując dziecku taki upominek, na pewno zapewnisz mu zabawę na długi czas. Może sam także pobawisz się z maluchem? Dobra zabawa gwarantowana :)


Gadżet w szczegółach:

  • szkielet Stegozaura wielkości około 17 centymetrów
  • ciekawa forma składania (konieczność wydobycia elementów szkieletu z bryły gipsu)
  • dla dzieci powyżej szóstego roku życia
  • wymiary opakowania 17 x 22 x 6 cm
  • produkt firmy Kids Lab