Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Każde dziecko czy to chłopczyk czy dziewczynka od najmłodszych lat dążą do tego by się wybrudzić, bo jak można się świetnie bawić bez błota na koszulce i spodniach czy bez zadrapań i otarć? Która zabawa była by lepsza od tej zabawy w błocie i szukaniu w niej zaginionych skarbów piratów? Jest taka zabawa! Jest nią idealny prezent dla dziecka wykopaliska - minerały. Można sobie tylko spróbować wyobrazić minę małego poszukiwacza skarbu kiedy zobaczy przed sobą bryłę gipsu i narzędzia do przeprowadzania wykopalisk. Ten młody zafascynowany niesamowitym gadżetem człowiek zapomni o otaczającym świecie i zamieni się w najznamienitszego geologa wszech czasów, a wykopaliska w postaci naturalnych minerałów staną się dla niego przygodą życia. Młody światowej sławy geolog będzie musiał wykopać swoje minerały i następnie dokładnie je oczyścić by móc dostrzec ich kształty i kolor oraz by móc przeczytać o nim ciekawe informacje.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że ten idealny prezent dla dziecka zawiera lupę, mały woreczek na minerały oraz kartę informującą z wieloma ciekawostkami o danych minerałach i dzięki temu zabawa zamieni się w ciekawą naukę, a co za tym idzie stanie się lekka i przyjemna dla malucha i dla rodzica, któremu przyjemność sprawi widok cieszącego się dziecka.


Gadżet w szczegółach:

  • zestaw zawiera w sumie 12 elementów
  • cały zestaw wygląda bardzo estetycznie 
  • jest to zestaw dla młodych poszukiwaczy minerałów
  • zestaw ten przede wszystkim bawi i uczy.