Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Chcesz sprawić aby twoje dziecko częściej się uśmiechało i miało ochotę na wspólną zabawę? Z pewnością dobrym pomysłem na to będzie zakup produktu z serii wykopaliska mamut Dino szkielet.

Dziecko będzie mogło poznać wiedzę na temat pradawnych zwierząt które zamieszkiwały naszą planetę i poznać ich historię oraz wiele innych ciekawostek na temat tych zwierząt. Zestaw ten ma w składzie bryłę gipsu i narzędzia, czyli dłuto z młoteczkiem oraz pędzelek, które są potrzebne dziecku by mogło odnaleźć samemu kości dinozaura a dołączona karta informacyjna zawiera wiele cennych informacji na temat dinozaurów. W gipsie ukryte są poszczególne elementy szkieletu dinozaura, które trzeba wykopać przy pomocy dołączonych narzędzi, podobnie jak archeolog na wykopaliskach. Szkielet mamuta po złożeniu osiąga wielkość 21 centymetrów. Na pewno każdy obdarowany takim upominkiem będzie miał bardzo wiele radości z tytułu odkrywania tajników życia na ziemi przed laty. Dzieci bez wątpienia o wiele szybciej przyswoją także informacje zdobyte podczas zabawy, dlatego edukacyjne zabawki jako prezent będą bardzo dobrym pomysłem.

Kupując taki upominek dla dziecka możesz oczywiście przyłaczyć się do zabawy, co na pewno sprawi ci niesamowicie dużo przyjemności.


Gadżet w szczegółach:

  • szkielet mamuta do samodzielnego złożenia o wielkości 21 centymetrów
  • uczy poprzez zabawkę
  • ciekawa forma zapakowania zabawki
  • produkt firmy Kids Lab
  • wielkość opakowania 17 x 22 x 6 cm