Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dzisiaj na rynku jest tak wiele produktów dla dzieci i ciężko znaleźć takie, które będą się wyróżniały od innych. Chcecie zainteresować swoje dziecko czymś ciekawym, co jednocześnie będzie zabawą łączącą w sobie elementy pracy twórczej z charakterystyczną dla wielu dzieci pasją odkrywczą?

Dziecko można zainteresować kupując mu prezent, jakim jest szkielet dinozaura do samodzielnego odkrycia i złożenia. Kupując maluchowi takie niecodzienny prezent, na pewno zachęcimy je do poznania dziejów naszej planety i do poznania zwierząt, które żyły na niej miliony lat temu. Dziecko odkopując szkielet Brachiozaura, może usłyszeć od nas wiele ciekawych informacji na jego temat, które są załączone na kartonowej karcie ekspozycyjnej. Można tam znaleźć między innymi informacje na temat pochodzenia nazwy tego zwierzęcia. W zestawie znajduje się bryła gipsu, która ma w sobie ukryte kości dinozaura oraz dłuto z młoteczkiem i pędzelek do prowadzenia wykopalisk. Gdy w końcu nasz mały odkrywca znajdzie i oczyści wszystkie kości, będzie mógł z nich złożyć cały szkielet wielkiego Brachiozaura. Taki upominek jest tym bardziej zaskakujący, że z niewielkich w zasadzie rozmiarów bryły powstaje szkielet wielkości około 28 cm.  

Jest to prezent, który pozwala dziecku uczyć się poprzez zabawę. Na pewno także sam znajdziesz wiele radości, bawiąc się ze swoim dzieckiem podczas składania szkieletu.


Gadżet w szczegółach:

  • przekazuje wiedzę w formie zabawy
  • staranne wykonanie szczegółów
  • gotowy okaz Brachiozaura o wielkości około 28 centymetrów
  • do samodzielnego odkopania i złożenia
  • produkt firmy Kids Lab
  • wymiary opakowania 17 x 22 x 6 cm
Napisz opinię
2014-04-09 20:46:48 - Anna

Mój syn uwielbia wszystko co związane z dinozaurami. Ten zakup okazał się strzałem w 10tkę! Polecam!