Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Kiedy mknie na sygnalne ulicami miast, wszyscy samochody zjeżdżają mu z drogi. Wielki, głośny i szybki. Wyposażony w najnowocześniejsze akcesoria i pełen walecznych strażaków. Wóz strażacki – dziecięce marzenie chłopców i dziewczynek. Też możesz zbudować swój własny wóz strażacki, korzystając z oryginalnych klocków LEGO.

W zestawie Lego City odnajdziesz wszystkie elementy potrzebne do zbudowania czerwonego wozu strażackiego. Jak przystało na samochód strażacki, zbudowany pojazd będzie wyposażony w ruchomą, podnoszona drabinę, wąż strażacki, otwierane schowki w samochodzie i 2 figurki strażaków w kaskach ochronnych. Dodatkowym wyposażeniem jest hydrant oraz strażackie narzędzia ręczne.

Opakowanie klocków zawiera 214 elementów oraz instrukcję montażu. Każdy z klocków charakteryzuje się wysoką jakością gwarantowaną logo LEGO. Staranne spasowanie klocków sprawia, że zbudowany wóz szybko i bez najmniejszych awarii pokona przeszkody, by na czas dotrzeć do pożaru. Poznaj inne zestawy LEGO CITY z naszej oferty i sprawdź jak jeszcze możesz rozbudować miasto.


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego City – wóz strażacki
  • Zestaw złożony z 214 elementów i 2 postaci (z elementów zbudujesz ruchomy wóz strażacki)
  • Zabawka dla dzieci od lat 5
Napisz opinię
2014-04-15 18:15:45 - Patrycja

Wóz strażacki właśnie do mnie dojechał. Jest wspaniały i jestem pewna, że również spodoba się mojemu synkowi.

2015-04-07 20:48:49 - miotka

wszystko zgodnie z opisem, synek zachwycony :)