Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kiedy mknie na sygnalne ulicami miast, wszyscy samochody zjeżdżają mu z drogi. Wielki, głośny i szybki. Wyposażony w najnowocześniejsze akcesoria i pełen walecznych strażaków. Wóz strażacki – dziecięce marzenie chłopców i dziewczynek. Też możesz zbudować swój własny wóz strażacki, korzystając z oryginalnych klocków LEGO.

W zestawie Lego City odnajdziesz wszystkie elementy potrzebne do zbudowania czerwonego wozu strażackiego. Jak przystało na samochód strażacki, zbudowany pojazd będzie wyposażony w ruchomą, podnoszona drabinę, wąż strażacki, otwierane schowki w samochodzie i 2 figurki strażaków w kaskach ochronnych. Dodatkowym wyposażeniem jest hydrant oraz strażackie narzędzia ręczne.

Opakowanie klocków zawiera 214 elementów oraz instrukcję montażu. Każdy z klocków charakteryzuje się wysoką jakością gwarantowaną logo LEGO. Staranne spasowanie klocków sprawia, że zbudowany wóz szybko i bez najmniejszych awarii pokona przeszkody, by na czas dotrzeć do pożaru. Poznaj inne zestawy LEGO CITY z naszej oferty i sprawdź jak jeszcze możesz rozbudować miasto.


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego City – wóz strażacki
  • Zestaw złożony z 214 elementów i 2 postaci (z elementów zbudujesz ruchomy wóz strażacki)
  • Zabawka dla dzieci od lat 5
Napisz opinię
2014-04-15 18:15:45 - Patrycja

Wóz strażacki właśnie do mnie dojechał. Jest wspaniały i jestem pewna, że również spodoba się mojemu synkowi.

2015-04-07 20:48:49 - miotka

wszystko zgodnie z opisem, synek zachwycony :)