Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Muzea przyciągają nie tylko wielbicieli sztuki, ale również przebiegłych rabusiów, chcących się łatwo wzbogacić kradnąc cenne dzieła sztuki. LEGO CITY nie jest pod tym względem wyjątkiem. Bogate zbiory miejskiego muzeum są łakomym kąskiem do szajki rzezimieszków, którzy opracowali misterny plan włamania.

Wszystko poszłoby gładko, gdyby nie skuteczne systemy alarmowe. Próba włamania została wykryta i na sygnalne już nadciągają zastępy policji, gotowej schwytać złoczyńców. Zadanie nie będzie proste, bo przestępcy posiadają szybki samochód, który już wypełnili cennymi dziełami. Użyj swojego talentu i sprytu, konstruując jeszcze szybszy helikopter, którym będziesz śledził drogę ucieczki złodziei.

W zestawie LEGO CITY odnajdziesz aż 563 elementy i 6 mini figurek (policjanci i złodzieje). Z klocków Lego zbudujesz ruchome pojazdy: helikopter, wóz policyjny przewożący stróżów prawa, samochód złodziei z obrazami i budynek muzeum z podnoszonym świetlikiem dachowym. Ciekawostką w zestawie jest świecący reflektor umieszczany na pokładzie helikoptera, drogocenne błękitne klejnoty, policyjne kajdanki, lina, latarka i pozostałe dzieła sztuki. Każde opakowanie jest wyposażone w przygotowaną przez producenta, szczegółową instrukcję.


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego City – włamanie do muzeum
  • Zestaw złożony z 563 elementów i 6 postaci (z elementów zbudujesz budynek muzeum, helikopter, wóz policyjny i samochód złodziei)
  • Zabawka dla dzieci od lat 6
Napisz opinię
2014-07-21 21:31:13 - fan

bardzo fajny zestaw, wiele ciekawych dodatków !

2015-04-12 23:43:25 - Cyanide

Mega zestaw za dobrą cenę, w marketach trzeba zapłacić znacznie więcej