loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się: Strona główna » 

Produkty wycofane

 
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
prezenty
prezenty
prezenty
prezenty
prezenty
prezenty
prezenty
prezenty
prezenty

Włamanie do muzem - LEGO City - LEGO 60008

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 5.0  ocen: 9
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Muzea przyciągają nie tylko wielbicieli sztuki, ale również przebiegłych rabusiów, chcących się łatwo wzbogacić kradnąc cenne dzieła sztuki. LEGO CITY nie jest pod tym względem wyjątkiem. Bogate zbiory miejskiego muzeum są łakomym kąskiem do szajki rzezimieszków, którzy opracowali misterny plan włamania.

Wszystko poszłoby gładko, gdyby nie skuteczne systemy alarmowe. Próba włamania została wykryta i na sygnalne już nadciągają zastępy policji, gotowej schwytać złoczyńców. Zadanie nie będzie proste, bo przestępcy posiadają szybki samochód, który już wypełnili cennymi dziełami. Użyj swojego talentu i sprytu, konstruując jeszcze szybszy helikopter, którym będziesz śledził drogę ucieczki złodziei.

W zestawie LEGO CITY odnajdziesz aż 563 elementy i 6 mini figurek (policjanci i złodzieje). Z klocków Lego zbudujesz ruchome pojazdy: helikopter, wóz policyjny przewożący stróżów prawa, samochód złodziei z obrazami i budynek muzeum z podnoszonym świetlikiem dachowym. Ciekawostką w zestawie jest świecący reflektor umieszczany na pokładzie helikoptera, drogocenne błękitne klejnoty, policyjne kajdanki, lina, latarka i pozostałe dzieła sztuki. Każde opakowanie jest wyposażone w przygotowaną przez producenta, szczegółową instrukcję.


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego City – włamanie do muzeum
  • Zestaw złożony z 563 elementów i 6 postaci (z elementów zbudujesz budynek muzeum, helikopter, wóz policyjny i samochód złodziei)
  • Zabawka dla dzieci od lat 6

2014-07-21 21:31:13 fan

Komentarz

bardzo fajny zestaw, wiele ciekawych dodatków !

2015-04-12 23:43:25 Cyanide

Komentarz

Mega zestaw za dobrą cenę, w marketach trzeba zapłacić znacznie więcej