Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

W świecie CHIMA każdy dzień to niekończąca się walka plemion. Nie byłaby ona możliwa gdyby nie znakomicie wyposażone pojazdy. Każde plemię posiada własne unikalne wehikuły, które wykorzystuje do ataków i ucieczek w czasie woje. Przedstawiamy pojazd Plemienia Wilków – Wilczy Pojazd.

Wygląda pojazdu nie pozostawia żadnych złudzeń co do jego skuteczności. Wielkie terenowe koła, bogate uzbrojenie i zabójcze szczęki z potężnymi kłami. Dzięki tym atrybutom, a także terenowemu zawieszeniu Wilczy Pojazd dotrze do najbardziej niedostępnych miejsc, by rozegrać tam decydujący pojedynek o CHI.

Lego Chima – Wilczy Pojazd jest oryginalnym, licencjonowanym zestawem 297 klocków i 3 figurek (Wakza, Winzar, Equila). Przy pomocy dokładnej i bogato ilustrowanej instrukcji stworzysz fantazyjnie wyglądający Wilczy Pojazd, którego użyjesz do wytropienia Equili i przejęcia CHI.


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Chima  – Wilczy Pojazd
  • Zestaw złożony z 297 elementów i 3 postaci (z elementów zbudujesz Wilczy Pojazd wyposażony w duży wybór broni)
  • Zabawka dla dzieci od lat 8
Napisz opinię
2015-04-07 19:52:01 - Kornel

Masa elementów i zabawa na długo. Super

2015-04-12 15:32:56 - Jaro006

Zamówiłem dla siebie mimo, że mam trochę więcej niż 10 lat. Uwaga bo wciąga :)

2015-04-12 23:37:46 - Grzegorz

Mega hit!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...