Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Każdy fan Wiedźmina z pewnością kojarzy Ropucha, który zanim przyjął jego postać był królewiczem ofirskim. Postanawiając podróżować po świecie zwiedzał obce cywilizacje i poznawał z ich zwyczajów. W Królestwie Pólnocnym poznał Iris, której przyszły mąż Olgierd rzucił klątwę na młodego królewicza. W ten sposób zamienił się w on olbrzymiego Ropucha, który schował się w podziemiach, jednak wystarczył jeden pocałunek, aby odwrócić klątwę.

Statua Królewicz Ropuch została wykonana z półprzezroczystej żywicy, która oddaje w bardzo dużym stopniu, realistyczne w dotyku uczucie, dotykania skóry. Figurka pochodzi z serii The Witcher Wild Hunt (Wiedźmin: Dziki Gon). Jest to nie lada gratka dla wszystkim kolekcjonerów figurek związanych z filmem lub grą Wiedźmin.

Producent przyłożył szczególną uwagę do wykonania całej statuetki, a w szczególności do wiernego odwzorowania nawet najmniejszych detali. Jest to edycja limitowana, więc tym bardziej warto taką zakupić, gdyż jej wartość z biegiem lat z pewnością wzrośnie i to znacząco.

Do sprzedaży zostało przeznaczone zaledwie 500 sztuk tego egzemplarza, więc jest to bardzo rzadki okaz na rynku. Figurka Królewicza Ropucha została osadzona na podstawie imitującej jego tron, na którym rządził w podziemnych czeluściach. Jej wysokość wynosi 34 centymetry, a długa i szeroka jest na 47.

Statua może okazać się niezwykle trafionym prezentem dla kolekcjonera, który nie ma jej jeszcze w swoim zbiorze, jak również al wszystkich fanów popularnej serii Wiedźmina. Dodatkowo do zestawu dołączane jest okazjonalne pudełko prezentowe.

UWAGA!!!
Produkt limitowany - dostępnych 500 sztuk na całym świecie.

Gadżet w szczegółach:

  • Statua - Królewicz Ropuch 34 cm
  • Seria: WIedźmin: Dziki Gon (The Witcher: Wild Hunt)
  • Limitowana edycja - tylko 500 sztuk na całym świecie
  • Producent: Prime 1 Studio
  • Wymiary: 34 x 47 x 47 cm