Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Każdy fan Wiedźmina z pewnością kojarzy Ropucha, który zanim przyjął jego postać był królewiczem ofirskim. Postanawiając podróżować po świecie zwiedzał obce cywilizacje i poznawał z ich zwyczajów. W Królestwie Pólnocnym poznał Iris, której przyszły mąż Olgierd rzucił klątwę na młodego królewicza. W ten sposób zamienił się w on olbrzymiego Ropucha, który schował się w podziemiach, jednak wystarczył jeden pocałunek, aby odwrócić klątwę.

Statua Królewicz Ropuch została wykonana z półprzezroczystej żywicy, która oddaje w bardzo dużym stopniu, realistyczne w dotyku uczucie, dotykania skóry. Figurka pochodzi z serii The Witcher Wild Hunt (Wiedźmin: Dziki Gon). Jest to nie lada gratka dla wszystkim kolekcjonerów figurek związanych z filmem lub grą Wiedźmin.

Producent przyłożył szczególną uwagę do wykonania całej statuetki, a w szczególności do wiernego odwzorowania nawet najmniejszych detali. Jest to edycja limitowana, więc tym bardziej warto taką zakupić, gdyż jej wartość z biegiem lat z pewnością wzrośnie i to znacząco.

Do sprzedaży zostało przeznaczone zaledwie 500 sztuk tego egzemplarza, więc jest to bardzo rzadki okaz na rynku. Figurka Królewicza Ropucha została osadzona na podstawie imitującej jego tron, na którym rządził w podziemnych czeluściach. Jej wysokość wynosi 34 centymetry, a długa i szeroka jest na 47.

Statua może okazać się niezwykle trafionym prezentem dla kolekcjonera, który nie ma jej jeszcze w swoim zbiorze, jak również al wszystkich fanów popularnej serii Wiedźmina. Dodatkowo do zestawu dołączane jest okazjonalne pudełko prezentowe.

UWAGA!!!
Produkt limitowany - dostępnych 500 sztuk na całym świecie.

Gadżet w szczegółach:

  • Statua - Królewicz Ropuch 34 cm
  • Seria: WIedźmin: Dziki Gon (The Witcher: Wild Hunt)
  • Limitowana edycja - tylko 500 sztuk na całym świecie
  • Producent: Prime 1 Studio
  • Wymiary: 34 x 47 x 47 cm