Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Seria Wiedźmin to fenomen na skalę światową. Powieści o przygodach Geralta z Rivii napisane przez Andrzeja Sapkowskiego święcą triumfy na listach bestsellerów największych księgarni, serial Netflixa bije rekordy oglądalności owej platformy, a polskie studio zdecydowało się na wydanie trzech bardzo dobrych gier wideo. Ostatnia z nich, Wiedźmin 3: Dziki Gon, przez wielu graczy i krytyków została uznana jedną z najlepszych gier RPG, jakie kiedykolwiek świat widział.

Nie należy zatem dziwić się nagromadzeniu gadżetów z gry Wiedźmin, które mamy w ofercie. Jednym z nich jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju figurka Yennefer - czarodziejki, która była pierwszą miłością Geralta z Rivii i matką jego przybranej córki, Ciri. Proszę zwrócić uwagę na doskonałe odwzorowanie szczegółów oraz wspaniałą jakość wykonania, którą poręcza fakt, iż jest to oficjalny, licencjonowany produkt z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. U stóp Yennefer leży zabity widłogon. Postać czarodziejki wygląda dokładnie tak, jak ta, którą widzimy na ekranach konsol i komputerów. Żaden mężczyzna nie oprze się jej kruczoczarnym włosom i fioletowym oczom. Uważaj tylko, żeby nie rzuciła na ciebie uroku! Doprowadzi cię to do zguby. Albo bezbrzeżnego zauroczenia.

Doskonały prezent dla każdego miłośnika uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego, a także dla wszystkich, którzy w pojedynku Yennefer i Triss wybiorą czarnowłosą piękność pachnąca bzem.

Gadżet w szczegółach:

  • Oficjalna, licencjonowana figurka Yennefer.
  • Wymiary: 55 x 41 x 39 cm.
  • Efekt “żyjącej” skóry.
  • Edycja limitowana do 1000 egzemplarzy.
  • Prime 1 Studio