Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Przygody Geralta z Rivii cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Seria Wiedźmin autorstwa Andrzeja Sapkowskiego sprzedaje się w milionach egzemplarzy, a wyprodukowany przez Netflix serial na jej podstawie bije rekordy oglądalności na tej platformie. Nie sposób nie wspomnieć także o grach komputerowych, które przez wielu graczy i krytyków zostały okrzyknięte jednymi z najlepszych produkcji RPG wszech czasów. Wiedźmin 3: Dziki Gon to ostatnia, najbardziej lubiana przez graczy i krytyków gra z tej trylogii.

Możemy się wcielić w niej w postać Ciri - młodej wojowniczki, przybranej córki głównego protagonisty serii, wiedźmina Geralta zwanego także Białym Wilkiem, która w grze ucieka przed chcącym ją dopaść Dzikim Gonem. Możesz nabyć u nas jej figurkę. Znacząco przypomina ona Ciri znaną z gier; widzimy ją w triumfalnej pozycji tuż po pozbyciu się z powierzchni ziemi kolejnej parszywej kreatury. Warto zwrócić uwagę na doskonałe odwzorowanie szczegółów oraz znakomite wykonanie. Jest to oficjalny, licencjonowany produkt z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, co świadczy o najlepszej jakości. Figurka jest ogromna! Mierzy aż 69 centymetrów!

Będzie to doskonały prezent dla każdego fana Wiedźmina. Kiedy postawisz ją na swojej półce, poczujesz się bezpieczny w obliczu zaatakowania przez jakiegoś potwora. Pamiętaj tylko, żeby zapłacić Ciri za wykonaną usługę. Łowców potworów należy godnie wynagradzać.

Gadżet w szczegółach:

  • Figurka Ciri - 69 cm - Prime 1 Studio
  • Oficjalny, licencjonowany produkt.
  • Wymiary: 69 x 34 x 36 cm.