Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kolorowy kufel z kamionki, który mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu, może być świetnym pomysłem na prezent z wielu rozmaitych powodów. Różnobarwność tego gadżetu sprawia, że nieraz może się on doskonale sprawdzić w charakterze dekoracji przestrzeni. Jednocześnie naczynie to ma zastosowanie praktyczne, co również nie pozostaje bez znaczenia. Wyprodukowany przez Half Moon Bay kufel posiada pojemność 0,9 litra, a zatem można do niego wlać znaczącą ilość płynu i raczyć się nim w wolnej chwili.

 

Swoim wyglądem kufel nawiązuje do uniwersum z gry „Warhammer Fantasy Roleplay” firmy Games Workshop. W dzisiejszych czasach znaleźć można naprawdę wielu fanów spędzających czas na grze figurkami, a kolekcjonowanie gadżetów związanych z tą formą rozrywki nie jest wcale rzadką praktyką. Jedna połowa naczynia utrzymana jest w kolorystyce niebieskiej, zaś druga w czerwonej oraz żółtej. Sprawia to, że przedmiot przykuwa naszą uwagę i efektownie się prezentuje. Jest to wysokiej jakości produkt, który może być świetnym prezentem dla amatorów i wieloletnich graczy uniwersum Warhammera.

 

Taki upominek może w ciekawy sposób urozmaicić kolekcję naczyń osoby obdarowanej. Jest on atrakcyjny pod względem estetycznym, a jednocześnie ma bardzo praktyczne zastosowanie, które może się przydać w codziennym życiu. Taki prezent może być zatem interesującym drobiazgiem, który być może obudzi swego rodzaju sentyment w odbiorcy upominku. Można także wyeksponować kufel w reprezentacyjnym miejscu w pomieszczeniu i potraktować go jako element o charakterze ozdobnym.

Gadżet w szczegółach:

  • pojemność: 0.9 litra
  • materiał: kamionka
  • wysoka jakość wykonania
  • produkt na oficjalnej licencji
Polecamy