Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Drodzy fani piłki nożnej, drodzy fani oglądania sportów w telewizji, drodzy fani wszelakich sportów powstańcie by przywitać gościa specjalnego na specjalne i nie specjalne okazje! Gościa, któremu nie można się oprzeć. Gościa który wymiecie z Waszego domu codzienną monotonię i wprowadzi odrobinę szaleństwa oraz pozwoli na puszczenie się wodzy fantazji.

Oto właśnie na naszym rynku pojawiła się piłka jakiej nikt się nigdy nie spodziewał ujrzeć we własnym domu. O to właśnie pojawiła się nagroda dla każdego kibica! Pilot uniwersalny – duża piłka nożna dla kibica! Coś niebywałego, coś fantastycznego na 18 prezent na urodziny i na gwiazdkę. Gadżet jakiego jeszcze nie było. Kochany, uwielbiany sport oglądany w TV już nie będzie polegał na zwykłym pogłaśnianiu! Od teraz całym sercem można kibicować mając przed swoimi oczyma mecz, a w ręku piłkę! A gdyby coś poszło nie tak, zawsze możecie owego pilota piłkę rzucić o ścianę bądź kopnąć, a sam pilot sie nie uszkodzi gdyż jest umieszczony w miękkiej otoczce.

Piękny czarno - biały pilot piłka nożna dla kibica jest wymarzonym prezentem jaki można dostać, gadżetem, którym można się pochwalić przed kumplami. Pilot ten dostarczy więcej emocji niż samo oglądanie meczu! Gwarantowana zabawa i uciecha obdarowanego z prezentu, jakiego nie ma nikt inny.


Gadżet w szczegółach:

  • kształt piłki do grania w piłkę nożną
  • kolory czarno-białe z przejrzystymi przyciskami w kształcie łat
  • pilot uniwersalny do telewizora
  • podstawowe funkcje głośności, zmiana programu, wyciszenie oraz Power,
  • idealny prezent dla każdego
  • wyytrzymały Uśmiech
  • oryginalny wygląd i pomysł.
Polecamy