Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Lubisz kreskówki? Zawsze byłeś fanem Królika Buggs'a Kaczora Daffi, Scooby Doo, Flinstonów, Jetsonów, Kaczora Donalda i wielu innych? Jeżeli żałowałeś zawsze, że wszelkie prawa fizyki jak i funkcjonaowania świata nie działają w naszym świecie tak jak to ma miejsce u Strusia Pędziwiatra - to doskonale Cię rozumiemy. O ile bardziej kolorowy i barwny byłby wówczas świat!

Wychodząc naprzeciw potrzebom jak i ukrytym, dziecięcym pragnieniom, znaleźliśmy i wprowadziliśmy na nasyzm sklepie do sprzedazy nowy produkt - Torba 3d, niemalże jakby żywcem wyjęta z kreskówki.Została ona zaprojektowana w wyjątkowy i niepowtarzalny spoisób dzięki użyciu kontrastowych materiałów. Mając taką torbę,wprowadzić wiele uśmiechu do życia wokół Ciebie. W tłumie, będziesz się wyróżniał oryginalym wyglądem torebki, a sam będziesz miał poczucie działania na rzecz "kolorowania" naszego codziennego szarego świata i czynienia dobra :)
Torba 3D CARTOON BAG wygląda jakby została wyjęta wprost z Twojej ulubionej kreskówki. Ponadto jest niezwykle poręczna i funkcjonalna. Bez większych trudności zmieścisz w niej portel, tablet, książkę, dokumenty, netbooka oraz kilka zeszytów. W prawdzie nasza kreskówkowa torba 3d nie jest tak pojemna jak plecak, ale przecież nie o to chodzi. Torba ma wyglądac niesamowicie i tak samo ma się czuć osoba, która będzie ją nosiła - i ten cel jak najbardziej został zrealizowany :)


Gadżet w szczegółach:

  • Torba 3D jak z kreskówki
  • zamknięcie: zamek
  • uchwyt: pasek na ramię
  • wykonanie: tkanina bawełniana ze splotem oksfordzkim 
  • wymiary: 27,5 x 33,5 cm
  • Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieska i pomarańczowa

Musimy też wspomnieć o małym minusie posiadania tej torby:
Czasami zdarzy ci się, że co bardziej odważni przechodnie będą chcieli dotknąć i sprawdzić jak to możliwe, że torba wygląda jak z animowanej bajki. Często jest to irytujące, ale czasami może być początkiem dłuższej znajomości lub nawet ...kto wie :)

Napisz opinię
2015-11-08 19:22:05 - Sara

Super wygląda :) w rzeczywistości dużo lepiej niż na zdjęciu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...