Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Istnieje wiele osób, które wręcz uwielbiają ozdabiać swoją przestrzeń przy pomocy gadżetów nawiązujących do różnego rodzaju tekstów kultury. Może to być świetny sposób na urozmaicenie pomieszczenia, a także zaznaczenie swojej sympatii do określonego dzieła. Poza tym, takie akcesoria niejednokrotnie mają również praktyczne zastosowanie. Nie inaczej jest w przypadku dostępnego w naszym sklepie kielicha, który przedstawia rękę słynnego Terminatora.

 Naczynie pochodzi z kolekcji producenta Nemesis Now i może być bardzo użytecznym, a także nieco niekonwencjonalnym gadżetem. Jest on ręcznie malowany i wykonany z dbałością o szczegóły, dlatego też świetnie prezentuje się od strony wizualnej. Jego wymiary wynoszą około 19 centymetrów. Trzeba pamiętać o tym, że nie nadaje się on do mycia w zmywarce. W wielu przypadkach może się on okazać doskonałym prezentem – kielich może się bowiem sprawdzić zarówno w przypadku zagorzałych fanów Terminatora, jak i w odniesieniu do tych osób, które chciałyby mieć naczynie o ciekawym wyglądzie oraz użytkowym zastosowaniu.

 Seria „Terminator” zapoczątkowana przez Jamesa Camerona oraz Gale Anne Hurd zdobyła ogromną wręcz popularność na świecie i cieszy się pokaźnym gronem fanów. Takie akcesoria jak omawiany tutaj kielich mogą być niejednokrotnie upominkiem o wartości sentymentalnej, a także wyrazem naszej znajomości upodobań obdarowywanej przez nas osoby. Taki drobny prezent może przynieść wiele radości oraz być ciekawym elementem wśród posiadanych naczyń, czy też w pokoju.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Materiał: Żywica i szkło
  • Wysokość: ok. 19 cm
  • Kielich ręcznie malowany
  • NIE MYĆ W ZMYWARCE