Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Istnieje wiele osób, które wręcz uwielbiają ozdabiać swoją przestrzeń przy pomocy gadżetów nawiązujących do różnego rodzaju tekstów kultury. Może to być świetny sposób na urozmaicenie pomieszczenia, a także zaznaczenie swojej sympatii do określonego dzieła. Poza tym, takie akcesoria niejednokrotnie mają również praktyczne zastosowanie. Nie inaczej jest w przypadku dostępnego w naszym sklepie kielicha, który przedstawia rękę słynnego Terminatora.

 Naczynie pochodzi z kolekcji producenta Nemesis Now i może być bardzo użytecznym, a także nieco niekonwencjonalnym gadżetem. Jest on ręcznie malowany i wykonany z dbałością o szczegóły, dlatego też świetnie prezentuje się od strony wizualnej. Jego wymiary wynoszą około 19 centymetrów. Trzeba pamiętać o tym, że nie nadaje się on do mycia w zmywarce. W wielu przypadkach może się on okazać doskonałym prezentem – kielich może się bowiem sprawdzić zarówno w przypadku zagorzałych fanów Terminatora, jak i w odniesieniu do tych osób, które chciałyby mieć naczynie o ciekawym wyglądzie oraz użytkowym zastosowaniu.

 Seria „Terminator” zapoczątkowana przez Jamesa Camerona oraz Gale Anne Hurd zdobyła ogromną wręcz popularność na świecie i cieszy się pokaźnym gronem fanów. Takie akcesoria jak omawiany tutaj kielich mogą być niejednokrotnie upominkiem o wartości sentymentalnej, a także wyrazem naszej znajomości upodobań obdarowywanej przez nas osoby. Taki drobny prezent może przynieść wiele radości oraz być ciekawym elementem wśród posiadanych naczyń, czy też w pokoju.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Materiał: Żywica i szkło
  • Wysokość: ok. 19 cm
  • Kielich ręcznie malowany
  • NIE MYĆ W ZMYWARCE