Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jesteś jednym z zagorzałych miłośników Star Wars? Zawsze marzyłeś o posiadaniu jakiegoś ciekawego gadżetu z filmu. Twoje marzenia mogą się spełnić już teraz! Przedstawiamy wyjątkowy gadżet z filmu ''Gwiezdne Wojny'', który stanowią oryginalne szachy.

Już teraz możesz dowiedzieć się jak to jest grać w szachy, którymi bohaterowie Gwiezdnych Wojen zwalczali nudę podczas podróży statkiem przemytniczym o nazwie Millenium Falcon. Szachowe figurki stanowią odwzorowanie tych, które pochodzą z wersji: Nowa Nadzieja. Ćwicz umysł i spędzaj wolny czas, jak wielcy bohaterowie Gwiezdnych Wojen.

To doskonały upominek dla każdego fana przygód Dartha Vadera, rycerzy Jedi czy innych postaci z kultowej serii Star Wars. W dodatku świetnie rozwijają zdolności logicznego myślenia i refleks. Sprawisz nimi wiele radości samemu sobie lub bliskiej Ci osobie. To ciekawy pomysł na spędzanie czasu w gronie znajomych czy rodziny.

Posiadając ten ciekawy gadżet zrobisz wrażenie na każdym fanie Gwiezdnych Wojen i podszkolisz się w trudnej sztuce gry w szachy. Przekonaj się sam doskonaląc swoje zdolności!

Życzymy, byś był cierpliwy jak Yoda, strategiczny jak Imperator i nieprzewidywalny niczym Lando. Niech Moc będzie z Tobą!


Gadżet w szczegółach:

  • Zestaw szachów z Gwiezdnych Wojen (ang. Star Wars Chess Set)
  • Figury szachowe stylizowane na główne postacie z oryginalnej trylogii „Gwiezdnych Wojen”
  • Wymiar planszy: 44 x 44 cm
Napisz opinię
2014-04-12 12:43:04 - Alina

Mój syn uwielbia "Gwiezdne Wojny", zamówiłam dla niego te szachy na urodziny. Mam nadzieję, że prezent mu się spodoba!

2014-07-13 01:09:36 - Fafarafa

SUUUUPER SZACHY!

2015-04-07 20:00:22 - Siostra

Obdarowałam nimi brata, który ma fioła na punkcie Star Warsów, figurki, filmy, książki, nawet dywaniki w pokoju mimo, że ma 22 lata! Szachami jest zachwycony i specjalnie by z nich korzystać uczy się grać w szachy.

2015-04-14 08:28:24 - fwwt

świetne wykonanie, jakość pierwsza klasa! satysfakcja gwarantowana!

Polecamy