Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Popularny serial Supernatural emitowany jest od 2005 roku i jak wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, zakończy się po finałowych 15 sezonie. Supernatural zdobył ogromną rzeszę fanów z całego świata, a wielu marzyło by choć przez chwilę móc wziąć udział w tej fantastycznej i magicznej historii rozgrywanej na szklanym ekranie telewizora.

Dla każdego fana tego tasiemca idealnym prezentem będzie gadżet Supernatural. W internecie można znaleźć pełno gadżetów Nie z tego świata, jednak jeden z nich jest najbardziej wyjątkowy i oryginalny – kubek z zaklęciem ochronnym.

Kubek ma naprawdę wiele zalet. Pierwszą z nich jest symbol zaklęcia ochronnego, które pomoże nam w walce ze złymi mocami. Drugą zaletą kubka jest jego nietuzinkowy kształt – takiego kubka nie spotkasz w żadnym sklepie. Kubek z motywem zaklęcia ochronnego jest niezwykle pojemny i zmieści wystarczającą porcję porannej kawy.

Kubek z Supernatural wykonany został z wysokiej jakości ceramiki. Ponadto jest to produkt oryginalny, posiadający oficjalną licencję. Zmieści aż 400 ml ulubionego napoju – tego zimnego i gorącego. Kubek jest wysoki na 13 cm, a jego szerokość to 9 cm. Gadżet jest w klasycznym czarnym kolorze, natomiast rycina zaklęcia - żółta. Uchwyt kubka jest wykonany w taki sposób, aby dobrze się go trzymało i żeby nie wyślizgiwał się z dłoni. Będzie stanowił wyjątkową ozdobę, a także będzie ulubionym kubkiem do pica porannej kawy czy herbaty.


Gadżet w szczegółach:

  • Materiał: ceramika;
  • Kolor: czarny;
  • Pojemność: 400 ml;
  • Wymiary: 13 cm x 9 cm;
  • Oryginalna licencja;
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji.