Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Wino to jeden z najbardziej królewskich napojów. Mnogość gatunków sprawia, że dzięki odpowiedniemu doborowi wina, każdy posiłek może być prawdziwą ucztą. Aby potrafić rozróżniać wszystkie gatunki wina, niezbędna jest wieloletnia praktyka. Jednak zanim do niej przystąpimy, niezbędna jest wiedza o tym, jak należy pić wino. Po pierwsze, nie należy winem zapełniać całego kieliszka. Należy zostawić w nim tyle wolnego miejsca, by móc zamieszać znajdujący się w nim napój, powodując jego napowietrzenie.

Napowietrzenie wina jest konieczne, jeżeli chcemy uwolnić i wychwycić cały zawarty w nim bukiet aromatów. Inną metodą napowietrzenie wina, jest stylowy aerator i elegancka karafka do wina. Ten wytworny gadżet pomoże nam uczynić nasze wino jeszcze smaczniejszy. Przelewając wino z butelki przez aerator do pięknej karafki, powodujemy jego napowietrzenie, przez co napój staje się jeszcze smaczniejszy. Stylowy aerator i elegancka karafka do wina to wyśmienity prezent dla ojca, lub idealny upominek biznesowy.

Warto także zaznaczyć, aby pijąc wino, nie połykać go zbyt szybko. Warto na chwilę zatrzymać je w ustach i pozwolić na to, aby jego smak przeniknął nasz język. Dostrzeżemy wtedy duży wpływ odpowiedniego napowietrzenia na walory smakowe. Stylowy aerator i elegancka karafka do wina będzie naprawdę cennym prezentem dla każdego smakosza


Gadżet w szczegółach:

  • elegancki aerator do wina, dzięki któremu trunek osiągnie pełnię smaku
  • stylowa szklana karafka
  • doskonały, elegancki prezent
Napisz opinię
2014-04-08 10:52:15 - Adelka

Bardzo długo szukałyśmy z siostrą pomysłu na prezent na rodziców i właśnie karafka okazała się być strzałem w dziesiątkę. Rodzice byli zachwyceni i służy im podczas każdej uroczystości.

2014-04-10 08:56:39 - Sekretarka

Kiedy mój szef miał urodziny, postanowiliśmy się zrzucić mu w biurze na prezent. Wybraliśmy ten produkt i był to strzał w dziesiątkę. Szef jest prezentem zachwycony.