Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Wyobraź sobie ośmioletnie dziecko, które po raz pierwszy ogląda Gwiezdne Wojny. Pragnie zostać Rycerzem Jedi i pobierać nauki od samego Mistrza Yody. Nie może przez to spać po nocach. Ćwiczy każdego dnia, aby obudzić w sobie midichloriany i opanować tajniki mocy. Chce ciąć metal jednym uderzeniem miecza świetlnego, latać jak strzała między drzewami na ścigaczu i poruszać przedmioty siłą umysłu.

Opanowanie mocy nie jest jednak proste bez Mistrza i nauczyciela w jednym. Dlatego z pomocą przychodzi tu zestaw treningowy Jedi z naszego sklepu. Technologicznie zaawansowana zabawka, która spełnia dziecięce marzenia, wprost ze świata Star Wars.

Podczas rozpakowywania jej z pudełka dziecko zauważy midichloriany krążące po całym ciele. Poczuje dreszcz ekscytacji jakby zaraz miało przekroczyć wrota szkoły Jedi. Ten zestaw nauczy je unoszenia hologramowych przedmiotów, wyciągania myśliwca X-wing z bagna, a nawet walki z samym Darthem Vaderem. Dwadzieścia pięć zaawansowanych lekcji poprowadzi nikt inny jak sam Mistrz Yoda. W tle będzie słychać najlepsze efekty dźwiękowe i muzykę z filmów, wywołujące gęsią skórkę.

To niezwykła zabawka. Technologia EEG użyta do budowy tego edukacyjnego zestawu dla dzieci, używana jest też w wojsku i szpitalach. Ta zaawansowana technika skupia i koncentruje nasze myśli. Ten zestaw spełni marzenia dziecka i rodzica. Jest atrakcją dla całej rodziny. Bazuje na nauczaniu STEM, które obudzi w dziecku pasję do nauki. Szczególnie w dziedzinach fizyki, technologii, inżynierii i matematyki. Gdy kupisz ten zestaw, gwarantuję Ci buzujące emocje i edukację na wyciągnięcie ręki.


Gadżet w szczegółach:

  • zestaw słuchawkowy Bluetooth, który odczytuje i interpretuje fale mózgowe
  • hologramy przedstawiające różne wyzwania Jedi z galaktyki Gwiezdnych Wojen
  • 10 poziomów treningu
  • muzyka, efekty dźwiękowe i osobiste instrukcje od Mistrza Yody
  • aplikacja Force ™ Trainer II z aktualizacją Epizod VII
  • do użytkowania produktu niezbędny jest tablet (brak w zestawie) i bateria 1 x AAA (brak w zestawie)
  • zestaw treningowy pracuje z najpopularniejszymi tabletami, w tym iPad oraz urządzeniami z systemem Android (zalecany Samsung Galaxy Tablet 10.1)