Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Yoda pełnił funkcję mistrza Zakonu Jedi, żył w ostatnim tysiącleciu trwania Gwiezdnej Republiki. Uważany jest za jednego z najsilniejszych i najbardziej potężnych członków Zakonu. Charakteryzuje się niewielkim wzrostem oraz sędziwym wiekiem. Pomimo swojego wieku Yoda jest bardzo dobrze wygimnastykowany i niezwykle zwinny. Osiągnął wysoce rozwinięte zdolności w sztuce Ataru, która jest techniką walki za pomocą miecza świetlnego. Yoda doskonale potrafił wykorzystać akrobatykę i zwinność przeciwko sile. Jego mieczem używanym do walki był krótki miecz świetlny o zielonym kolorze. Pochodzenie Yody nie jest znane. W kosmicznej galaktyce znano jeszcze tylko trzech osobników jego rasy.

Dzisiaj nie musisz wybierać się w podróż do przyszłości, aby mieć okazję bliżej przyjrzeć się tej niezwykłej istocie. Wielki mistrz Yoda już teraz może znaleźć się w Twoim domu i zostać Twoją ulubioną maskotką! Odkryj wraz z nim niezwykły świat niezliczonych przygód bohaterów Gwiezdnych Wojen, który właśnie teraz staje przed Tobą otworem!

Idealneupominki.pl prezentują wspaniałą maskotkę, którą jest gadający pluszak Yoda o wysokości ~38 cm. Ten interesujący upominek na pewno przypadnie do gustu każdemu fanowi filmu Star Wars. Sprawisz nim wiele radości swojemu dziecku, gdyż maskotka po naciśnięciu wypowiada cytaty znane z filmu. Ten fantastyczny upominek również spodoba się nie jednemu kolekcjonerowi gadżetów filmowych.

Kwestie wypowiadane przez Yodę to:

 • „When 900 years you reach, look as good you will not” (Kiedy 900 lat osiągniesz, wyglądać tak dobrze jak ja nie będziesz)
 • „For 800 years have I trained Jedi” (Przez 800 lat trenowałem ja Jedi)
 • „Do, or do not. There is no try” (Rób albo nie rób. Nie ma próbowań)
 • „Concentrate, feel the force flow, yes” (Skoncentruj się, czuj mocy przepływ, tak)
 • „Judge me by my size do you?” (Przez wzrosty oceniasz ty mnie?)
 • „Size matters not” (Rozmiar znaczenia nie ma)

 
Nie czekaj zakup już teraz ten niecodzienny upominek, który nadaje się jako prezent na wiele okazji. Niech słodki pluszak zajmie honorowe miejsce na Twojej półce i w razie potrzeby wypowie odpowiednie zdania pochodzące z filmu. Ta maskotka musi się znaleźć w twoim domu!


Gadżet w szczegółach:

 • wysokość ~38cm
 • miękka pluszowa maskotka
 • wypowiada 6 klasycznych kwestii z „Gwiezdnych Wojen”
 • przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia
 • wymaga 3 baterii LR44 (baterie dołączone do produktu)
Polecamy