Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Sokół Millenium to niewątpliwie "najszybsza kupa złomu w Galaktyce". Han Solo wiedział, co mówi, a Millenium Falcon niejednokrotnie wyciągnął ich z poważnych tarapatów. Statek kosmiczny, zmodyfikowany koreliański frachtowiec typu YT-1300, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych statków ze świata Gwiezdnych Wojen. Obok myśliwców X-Wing i bombowców Y-Wing, walczył przeciwko Imperium i ich myśliwcom Tie Fighter'om. W kolejnych częściach sagi, odegrał równie istotne role i wielokrotnie dzięki jego możliwościom technicznym, bohaterowie wyszli niemalże bez szwanku z iście beznadziejnych sytuacji.

W ofercie naszego sklepu pojawił się prawdziwie nieziemski gadżet. Dron w formie prawdziwego Sokoła Millenium! Dzięki czterem śmigłom statek unosi się w powietrzu, a za pomocą pilota, w zdalnie sterowany sposób możemy wprawiać go w ruch i kontrolować jego lot. Pilot pozwala nam nie tylko unosić statek w osi pionowej, ale także poruszać nim do przodu i tyłu, oraz na boki. Dzięki specjalnej funkcji i zamontowanemu żyroskopowi, możemy wykonać m.in. trik obrotu 360 stopni wokół własnej osi. Pilot działa na częstotliwości 2,4 Ghz.

Quadrocopter Millenium Falcon wyprodukowany został na oficjalnej licencji i jest to w pełni oryginalny produkt. Urządzenie wymaga 4 bateri AA ("paluszki"). Gadżety Star Wars cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród fanów Sagi. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele licencjonowanych i oryginalnych gadżetów filmowych, a do nich właąnie dołącza niesamowity quadrocopter Sokół Millenium - wprost rodem z floty Rebelii.


Gadżet w szczegółach:

  • zdalnie sterowany quadrocopter Millenium Falcon (Sokół Millenium) na oficjalnej licencji - wprost ze świata Star Wars
  • rozbudowany system lotu i sterowania zdalnego
  • zasilany 4 x AA (nie dołączone do zestawu)