Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jeśli jesteś fanem Star Wars (Gwiezdne Wojny), prawdopodobnie chcesz mieć w swoim mieszkaniu lub pokoju kilka akcentów, nawiązujących do tego ponadczasowego, kinowego przeboju. Szukając w sieci filmowych gadżetów, można zauważyć że wybór jest naprawdę wielki.

Jednym z takich upominków jest robot pluszak R2D2 gigant. Jeżeli lubisz mieć blisko siebie coś, w co można się wtulić kiedy Ci smutno, to R2D2 gigant będzie dla Ciebie idealny. Pomimo że jest to robot, oferuje Ci to samo co Miś Uszatek, co oklapnięte uszko miał. Miły dotyk, ciepło, zabawny wygląd, a także wielki rozmiar. To wszystko ma nasz niepowtarzalny gadżet R2D2 gigant.

38 centymetrowa maskotka robota R2D2 została stworzona wyłącznie dla Państwa zadowolenia i przyjemności. To główny priorytet jej rozbudowanej, puchatej budowy. Sprawia to, że jest to idealny upominek zarówno dla mężczyzny i kobiety. Wprawdzie R2D2 gigant nie będzie reagował na wydawane przez ciebie polecenia, ale kiedy odpowiednio go przytulisz, usłyszysz wydawane przez niego dźwięki zadowolenia i radości, dobrze znane Ci z filmu.


Gadżet w szczegółach:

  • wysokość ~38cm
  • miękka pluszowa maskotka
  • po ściśnięciu wydaje charakterystyczne dla siebie dźwięki 
  • przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia
  • wymaga 3 baterii LR44 (baterie dołączone do produktu)
Polecamy