Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Miecz świetlny Hrabiego Dooku z filmu „Star Wars Episode III: Revenge of the Sith” w reżyserii George’a Lucasa, który napisał również do niego scenariusz, z pewnością może wywołać u prawdziwych fanów tego ponadczasowego dzieła w jakimś sensie sentymentalne skojarzenia. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć replikę tego fascynującego artefaktu. Taki gadżet może być doskonałym pomysłem na prezent dla osoby, która czuje się naprawdę związana emocjonalnie ze wspomnianym filmem. Nie ulega wątpliwości, że omawiany przedmiot z Czarnej Serii producenta o nazwie Hasbro posiada walory zarówno estetyczne, jak i użytkowe.

Nie ulega wątpliwości, że seria „Star Wars” stworzona przez George’a Lucasa posiada liczne grono fanów w rozmaitych zakątkach świata. Jest to bowiem wciągająca historia zrealizowana w bardzo interesujący i atrakcyjny dla widza sposób. Posiadanie repliki miecza świetlnego może być dla wielu osób okazją do tego, aby dać wyraz swojej sympatii do tego cyklu. Gadżet ten można wykorzystać jako niecodzienną ozdobę swojego domowego wnętrza, czy też jako przedmiot służący po prostu do zabawy, pozwalający nieraz przez chwilę poczuć się tak, jakbyśmy na moment przenieśli się do wspomnianego uniwersum.

Do pełnego wykorzystania potencjału wizualnego oraz funkcjonalnego repliki miecza świetlnego potrzebne są trzy baterie AAA, które nie są dołączone do zestawu i trzeba nabyć je we własnym zakresie. Gadżet został wykonany precyzyjnie i wyposażony jest w efektowną, metalową rękojeść. Dodatkowo jego użytkownik może liczyć na efekty dźwiękowe.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Replika 1:1
  • Miecz z serii Star Wars The Black Series
  • Wymagane baterie: 3xAAA, brak w zestawie