Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Zakon Jedi, to starożytna organizacja, którą wszyscy doskonale znają z Gwiezdnych Wojen. Skupia on ludzi i inne istoty, które są wrażliwe na moc poprzez występowanie u nich nadnaturalnie wysokiego stężenia starożytny tak zwanych midichlorianów. Midichloriany, to skrajnie małe organizmy, które odpowiadają za odczuwanie mocy. W takiej organizacji jak Zakon Jedi ogromną uwagę skupia się na umiejętnościach panowania nad emocjami, gdyż negatywne emocje prowadzą na ciemną stronę mocy, a to z kolei do upadku Jedi. Do głównych wrogów Jedi na przestrzeni wieku zaliczani są członkowie Zakonu wywodzący się od Sithów.

Rycerze Jedi mają za zadanie utrzymywać pokojowe relacje w Republice Galaktycznej. Do ich obowiązków należy również zwalczanie Sithów. Dzisiaj i Ty możesz dzielnie walczyć z ciemną stroną mocy. Pomoże Ci w tym nasz wyjątkowy produkt. Prezentujemy Miecz świetlny FX z odłączanym ostrzem, wyprodukowany przez firmę Hasbro. W naszym sklepie idealne upominki miecz świetlny jest teraz dostępnych w różnych modelach i pochodzi od różnych wojowników.

To doskonały prezent dla wiernego miłośnika filmu Star Wars. Nie czekaj zamów już teraz. Do zestawu dołączona jest elegancka podstawka z logo Gwiezdnych Wojen, dlatego produkt doskonale nadaje się do ekspozycji jako gadżet kolekcjonerski.

Zamów już teraz, by zostać właścicielem wyjątkowej pamiątki z filmu. Miecze świecą prawdziwym światłem dzięki wbudowanym diodom LED. Efekciarski gadżet posiada ponadto wbudowane sensory ruchu, które kontrolują cyfrowo odtwarzanie dźwięków takich, jak włączanie i wyłączanie miecza, zderzenia z przedmiotami. To doskonały podarunek dla fanów filmu Gwiezdne Wojny. Nowoczesny wygląd sprawia, że repliki są jeszcze bliższe oryginalnym mieczom.


Gadżet w szczegółach:

 • miecz wyprodukowany przez firmę Hasbro Signature Series
 • uznawany za oficjalną replikę filmowego miecza
 • Lucasfilm Ltd zaakceptowało miecz jako jeden z kolekcjonerskich gadżetów
 • zasilanie miecza: 3 baterie AA albo AAA
 • w ostrzu miecza znajdują się 64 diody LED, dzięki którym uzyskiwane są efekty świetlne
 • w ostrzy znajdują się także sensory, dzięki którym miecz emituje dźwięki
 • wierna kopia prawdziwego miecza, z wytrzymałym uchwytem, wykonanym z metalu
 • ostrze z poliwęglanu, zostało na stałe przytwierdzone do rękojeści
 • długość rękojeści: ok. 28cm
 • długość miecza: ok. 110cm
 • replika wyposażona w zaczep, pozwalający na przymocowanie miecza przy pasie
 • w skład zestawy wchodzi zaślepka, którą możemy zamaskować otwór po wyjęciu ostrza
 • zasilanie: 3 baterie AAA (nie dołączone)
 • dwa miecze Dartha Maula, to możesz je połączyć w jeden podwójny mieczPrezentowany miecz nie jest oryginalną reprodukcją miecza, pochodzącej z limitowanej serii.
Zamontowanie w mieczu układów elektronicznych sprawiło, że wielkość uchwytu musiała zostać lekko zwiększona.Napisz opinię
2013-09-06 13:53:32 - prawieklient

fatalne opisy mieczy swietlnych, nie sprawdzane tylko kopiowane na pałę :/ w mieczu z odłączanym ostrzem piszecie ze jest przymocowane na stale i nie da sie odłączyc... /// --- /// Odpowiedź: Idealneupominki.pl - Faktycznie, nastąpiła pomyłka w opisie przy mieczach z odłączanym ostrzem i z ostrzem zamontowanym na stałe. Dziękujemy za zwrócenie uwagi i postaramy się by takie sytuacje sie nie zdarzały w przyszłości :). Jednocześnie prosimy o zgłoszenie się do nas mailowo, a przyznamy Panu bonus, w postaci rabatu 5% za pomoc w poprawie jakości sklepu :). Pozdrawiamy i dziękujemy

2015-04-12 23:18:44 - Greg

Otrzymałem odpowiedni produkt, kontakt bardzo miły, szybki, upewnienie się o jaki produkt mi chodzi. Polecam bardzo sklep :)

2018-02-24 23:21:38 - miecz świetlny

ten gadżet jest bdb jestem fanem star wars uwielbiam takie gadżety

Polecamy