Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Asajj Ventress to jedna z najciekawszych postaci uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mściwa i piekielnie sprawna w walce, posługiwała się charakterystycznymi podwójnymi mieczami. Bohaterka spędziła część życia jako zabójczyni na usługach Lorda Sithów, stając się prawdziwą zmorą Zakonu Jedi, a zwłaszcza mistrza Obi Wan Kenobiego. Asajj budziła postrach i szacunek wśród swoich wrogów. Z czasem poznajemy jej drugie oblicze, gdy zawiązuje sojusz z dawnymi wrogami i łączy siły najpierw z Ashoka Tano, później Quinlanem Vosem.

Replika miecza świetlnego Asajj Ventress - Black Series 1:1

Niewiele w odległej galaktyce jest broni, które robią takie wrażenie jak miecz Asajj Ventress. Przedstawiamy jego wierną replikę wykonaną w skali 1:1. Charakterystyczna, zakrzywiona rękojeść jest zakończona łącznikiem, który umożliwia przymocowanie drugiego, bliźniaczego miecza (do kupienia osobno). Gadżet jest zasilany bateriami. Po uruchomieniu aktywuje się intensywne czerwone światło oraz dźwięk wibrującego miecza świetlnego, który został nagrany z filmów SW. Metalowa rękojeść o szczegółowym designie nadaje realistycznego efektu tej licencjonowanej replice.

Miecz świetlny Star Wars Force FX – dla kogo?

Poczuj się jak dumna wojowniczka z Dathomiru, dzierżąc w dłoni wyjątkowy gadżet z licencjonowanej Black Series (Hasbro). Solidne wykonanie gwarantuje zadowolenie prawdziwego fana uniwersum. Produkt nadaje się również jako element kostiumu cosplay.

Szczegóły produktu:

  • długość: ok. 109 cm;
  • światło LED + efekt dźwiękowy;
  • zasilanie: 3 baterie AA;
  • producent: Hasbro;
  • seria: Star Wars: The Black Series;
  •  zawiera stojak do wyeksponowania miecza;
  • możliwość przyłączenia bliźniaczego miecza.