Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Asajj Ventress to jedna z najciekawszych postaci uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mściwa i piekielnie sprawna w walce, posługiwała się charakterystycznymi podwójnymi mieczami. Bohaterka spędziła część życia jako zabójczyni na usługach Lorda Sithów, stając się prawdziwą zmorą Zakonu Jedi, a zwłaszcza mistrza Obi Wan Kenobiego. Asajj budziła postrach i szacunek wśród swoich wrogów. Z czasem poznajemy jej drugie oblicze, gdy zawiązuje sojusz z dawnymi wrogami i łączy siły najpierw z Ashoka Tano, później Quinlanem Vosem.

Replika miecza świetlnego Asajj Ventress - Black Series 1:1

Niewiele w odległej galaktyce jest broni, które robią takie wrażenie jak miecz Asajj Ventress. Przedstawiamy jego wierną replikę wykonaną w skali 1:1. Charakterystyczna, zakrzywiona rękojeść jest zakończona łącznikiem, który umożliwia przymocowanie drugiego, bliźniaczego miecza (do kupienia osobno). Gadżet jest zasilany bateriami. Po uruchomieniu aktywuje się intensywne czerwone światło oraz dźwięk wibrującego miecza świetlnego, który został nagrany z filmów SW. Metalowa rękojeść o szczegółowym designie nadaje realistycznego efektu tej licencjonowanej replice.

Miecz świetlny Star Wars Force FX – dla kogo?

Poczuj się jak dumna wojowniczka z Dathomiru, dzierżąc w dłoni wyjątkowy gadżet z licencjonowanej Black Series (Hasbro). Solidne wykonanie gwarantuje zadowolenie prawdziwego fana uniwersum. Produkt nadaje się również jako element kostiumu cosplay.

Szczegóły produktu:

  • długość: ok. 109 cm;
  • światło LED + efekt dźwiękowy;
  • zasilanie: 3 baterie AA;
  • producent: Hasbro;
  • seria: Star Wars: The Black Series;
  •  zawiera stojak do wyeksponowania miecza;
  • możliwość przyłączenia bliźniaczego miecza.