Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Sprzęty użytku domowego to dosyć popularna opcja na prezent, ponieważ często są one przydatne od strony praktycznej, a jednocześnie potrafią być atrakcyjne z perspektywy estetycznej. Tak jest przykładowo w przypadku dostępnej w naszym sklepie maszyny do popcornu nawiązującej wizualnie do kultowej serii „Star Wars”, która została zapoczątkowana przez George’a Lucasa i doczekała się wielu fanów.

 

Wspomniana maszyna do popcornu pochodzi z kolekcji producenta Uncanny Brands i może stanowić świetny gadżet podczas spotkań z przyjaciółmi czy też samotnie spędzanych wieczorów. Przygotowanie pysznej i cieszącej się popularnością przekąski może bowiem odbywać się w stylu Gwiezdnych Wojen i przypominać o tym ponadczasowym cyklu. Maszyna utrzymana jest w kolorystyce srebrno-czarnej i jest w kształcie kuli z podstawką. Wysokość urządzenia wynosi dwadzieścia osiem centymetrów, natomiast szerokość i głębokość w przestrzeni zajmuje osiemnaście centymetrów. Sprzęt został wyposażony w europejską wtyczkę. Jeśli chodzi o parametry określające moc, mamy tutaj do czynienia z 1050W, 220-240 V oraz 50-60Hz.

 

W wielu przypadkach taki prezent może być doskonałym rozwiązaniem. Może on bowiem znaleźć zastosowanie w codziennym życiu, a jednocześnie stanowić swego rodzaju dekorację przestrzeni. Dla osób fascynujących się serią „Star Wars” posiadanie takiego urządzenia może być świetnym przypomnieniem tego, jak istotną rolę w ich życiu odgrywa ulubiony cykl. Taki upominek może mieć zatem walor sentymentalny.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Wykończenie: szare z metalicznym połyskiem
  • Moc: 220-240 V, 50-60 Hz, 1050 W.
  • Wymiary: 28 x 18 x 18 cm
  • Maszyna do poprocrnu posiada wtyczkę europejską
Napisz opinię
2019-12-05 07:58:33 - Filip

Popcornica sprawdziła się na ostatnim maratonie filmowym, polecam produkt i kontakt z P. Jakubem!