Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Star Wars to klasyka filmowa, dlatego osoby nie znające tego filmu, powinny jak najszybciej nadrobić zaległości. Postać Stormtroopera to bardzo dopracowana postać, charakteryzująca się białym skafandrem i hełmem w tym samym kolorze. Nowoczesne i jednocześnie surowe rysy, ciekawie skonstruowana broń - to wszystko sprawia, że budzi on bardzo skrajne emocje. W walce znali jedynie rozkaz i doskonale działali w grupie zorganizowanej.

Gadżety Star Wars wzbudzają wiele emocji. Na ten film latami czekało miliony osób. Dzisiaj figurki Star Wars można postawić na swojej półce, wykorzystać je jako element ozdobny lub stworzyć swój własny scenariusz. Postacie z sagi to nie tylko dekoracja, ale ciekawy element w mieszkaniu osób, które interesują się filmem. Nie zajmuje wiele miejsca, ale na każdym meblu będzie prezentować się doskonale.

Wszystkie gadżety Star Wars doskonale przedstawiają zarówno bohaterów, jak i statki. Nasz sklep oferuje bardzo wiele produktów z serii Star Wars. To doskonała propozycja dla kolekcjonerów oraz fanów sagi. Figurki wykonane są z trwałych materiałów, ma 15 centymetrów i świetnie odzwierciedla postać szturmowca. Taki gadżet nadaje się na prezent, do postawienia w swoim pokoju i na przyjęcie tematyczne.


Gadżet w szczegółach:

  • figurka Stormtrooper SDCC Exclusive 15 cm
  • wysokość: 15 cm
  • gadżet dla fana Star Wars
  • zaprezentowana na Comic Con San Diego w 2015 roku
  • na oficjalnej licencji