Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Star Wars czyli Gwiezdne Wojny posiadają szerokie grono fanów. WIelu z nich jest także kolekcjonerami limitowanych figurek postaci, które wystąpiły w seriach filmu. Choć niektóre z nich wystąpiły tylko epizodycznie to niekiedy są nawet cenniejsze niż figurki głównych bohaterów. Nic dziwnego, że dla prawdziwego fana wszystkie gadżety Star Wars są wręcz bezcenne.

Figurka Kylo Ren, to jedna z tych, które w ostatnim czasie cieszą się niezwykle dużą popularnością i jest pożądana przez każdego kolekcjonera figurek znanej wszystkim sagi Gwiezdnych Wojen.

Niesamowita figurka Star Wars od producenta Hasbro pochodzi z linii figurek Black Series. Przedstawia postać Kylo Ren, która pierwotnie znana jest pod nazwiskiem Bena Solo, czyli syna Hana Solo i Lei Organy. Dopiero po przejściu na ciemną stronę mocy postanowił przyjąć miano Kylo Ren.

Kylo Ren Black Series jest wzorowana bezpośrednio na siódmym epizodzie Gwiezdnych Wojen. Mierzy ona 15 centymetrów, a w zestawie znajduje się z dodatkowymi akcesoriami. Jest to specjalne wydanie Exclusive dla prawdziwych kolekcjonerów.

Dzięki dodaniu eleganckiego pudełka do zestawu, figurka świetnie uzupełni każdą kolekcję fanów Star Wars. Dodatkowo Kylo Ren posiada ruchome elementy i dodatkowe części wyposażenia. Figurka została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Producent zadbał o niesamowitą szczegółowość oraz dbałość o wykonanie nawet najdrobniejszego elementu.

Figurka Kylo Ren Black Series Exclusive to także świetny pomysł na prezent, szczególnie dla osoby, która jest wiernym fanem sagi Gwiezdnych Wojen oraz kolekcjonerem postaci z nią związanych.

Gadżet w szczegółach:

  • Figurka Black Series Exclusive - Kylo Ren
  • Ekskluzywne opakowanie
  • Fiurka wielkości ok 15 cm
  • Dodatkowe akcesoria dołaczone w zestawie
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji