Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... to zdanie rozpoczynające każdy film z serii Gwiezdne Wojny. Star Wars zaliczane jest do podgatunku fantastyki naukowej, który nosi nazwę opery kosmicznej. Podgatunek ten nacechowany jest postaciami fantastycznymi, dziwnymi stworami, wydarzeniami, które dzieją się w kosmosie lub na nieznanych planetach. Z biegiem lat Star Wars stało się światowym fenomenem popkulturowym. Dzięki genialnemu Georgowi Lucasowi Gwiezdne Wojny zyskały fanów z całego świata i przybywa ich z roku na rok coraz więcej. Wyjątkowe kreacje bohaterów tak bardzo wpłynęły na publiczność, że wielu ludzi zapragnęło przenieść choć cząstkę ulubione filmu na regałową półkę. Gadżety z Gwiezdnych Wojen są bardzo popularne i rozchwytywane przez fanów.

Figurki Black Series Exclusive to ekskluzywna seria, produkowana przez znaną firmą Hasbro. Wszystkie produkty z tej serii są popularne wśród fanów Star Wars, jak i niezwykle pożądane przez kolekcjonerów (których jest naprawdę dużo :)). STAR WARS IV BLACK SERIES OBI WAN KENOBI EXCLUSIVE, to figurka Obi Wan Kenobi'ego z hologramem księżniczki Lei oraz mieczem świetlnym.

Gadżety Star Wars można sprezentować fanowi Gwiezdnych Wojen z okazji urodzin lub jakieś święta. Z całą pewnością każdy fan będzie zadowolony. Figurka Obi Wan Kenobi ma 15 cm wysokości i zapakowana została w oryginalne, solidne i elegancje pudełko. Figurkę wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem figurki, to nie zwlekaj, ponieważ jest to edycja limitowana, która cieszy się ogromną popularnością.


Gadżet w szczegółach:

  • Figurka Star Wars iV Black Series Obi Wan Kenobi Exclusive (hologram księżniczka Leia)
  • Wysokość: 15 cm;
  • Oryginalne opakowanie z serii Black Series Exclusive;
  • Edycja limitowana
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji