Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Prezenty, które zawierają w sobie walor praktyczny, potrafią być niejednokrotnie świetnym rozwiązaniem. Ważne jest jednak również to, aby były one wykonane w estetyczny sposób. Ciekawą opcją może być tutaj czajnik, który swoim wyglądem nawiązuje do zapoczątkowanej przez George’a Lucasa kultowej serii „Star Wars”. Ten przedmiot codziennego użytku może sprawić, że przygotowywanie kawy, czy też herbaty będzie wyjątkowym doświadczeniem o charakterze sentymentalnym.

 

Fanów „Star Warsów” nie brakuje, dlatego też taki upominek może się w wielu przypadkach świetnie sprawdzić. Czajnik pochodzi z kolekcji producenta The Fowndry i jest w kolorze czarnym. Posiada on dosyć niecodzienny kształt oraz elementy, których zadaniem jest wywoływanie skojarzeń z postacią Darth Vadera. Dosyć nietypowo skonstruowany uchwyt sprawia, że jest to naprawdę interesujący gadżet. Czajnik został wykonany ze stali nierdzewnej, a jego pojemność wynosi 1,7 litra. Można używać go na kuchence gazowej, indukcyjnej, elektrycznej, a także na płycie ceramicznej. Został on wyposażony w europejską wtyczkę.

 

To bardzo ciekawa propozycja dla tych, którzy pragną sprezentować praktyczny upominek osobie, która jest prawdziwym fanem serii „Star Wars”. Produkt, o którym mowa, został wykonany z troską o wysoką jakość. Może być on bardzo przydatny, a jednocześnie nieść ze sobą wartość estetyczną. Dla tych, którzy cenią sobie wymieniony cykl, posiadanie takiego gadżetu może być świetnym sposobem na to, aby wyrazić sympatię do tego tekstu kultury.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Pojemność: 1,7 l
  • Rozmiar: 19 x 18 x 25 cm
  • Wtyczka do gniazdka europejska
  • Czajnik odpowiedni dla kuchenek gazowych, elektrycznych szklano-ceramicznych i indukcyjnych.