Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Tego jeszcze nie było nigdzie! Kuchenny blender do złudzenia przypominający miecz świetlny. Ma niezwykły dar dodawania mocy osobie używającej go podczas gotowania. Kuchenne gadżety star wars, to wyjątkowy prezent dla fana Gwiezdnych Wojen. Przygotowując z nim codzienne potrawy, będziesz się czuł niczym Anakin Skywalker. Przyrządzaj wyjątkowe dania nie z tej ziemi z pomocą niesamowitego i jedynego w swoim rodzaju blendera — Niech moc będzie z tobą!

Star Wars blender idealnie nadaje się do przygotowywania wszelkiego rodzaju potraw. Z jego pomocą zrobisz zupę, przygotujesz sos, a także orzeźwiające soki. Jest przydatny do wielu czynności wykonywanych w kuchni podczas gotowania. Blender w Twoim domu, niewątpliwie ułatwi Ci gotowanie.

Prezentowany przez nas blender - Gadżet Star Wars jest przewodowy. Uruchamiany jest za pomocą gumowego guzika znajdującego się w jego górnej części. Posiada zmienną regulację prędkości oraz wtyczkę dostosowaną do standardów europejskich. Całkowita wysokość blendera wynosi 38 cm. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jest oczywiście bezpieczny podczas użytkowania z żywnością. Można go używać zarówno do przygotowywania potraw ciepłych, jak i zimnych. Nie ześlizguje się, ponieważ został dodatkowo osłonięty powłoką antypoślizgową.
Jego nietuzinkowy i niespotykany design stanowi jego największą zaletę. Taki gadżet Star Wars będzie trafionym podarunkiem dla każdego.


Gadżet w szczegółach:

  • wysokość: 38 cm;
  • blender przewodowy;
  • napięcie 220 - 240 V;
  • wtyczka europejska;
  • kolor: srebrny i niebieski;
  • antypoślizgowa rączka.