Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Kto w ówczesnych czasach nie ulega fascynacji wampiryzmem? Kto nie chciałby żyć wiecznie i kto nie chciałby być idealny w każdym calu? No właśnie chyba każdy by chciał, dlatego jednym z powodów dla którego trzeba mieć foremki w kształcie zębów wampira. Impreza nasycona zostanie mocą, urokiem i doskonałością jaką oferuje noc w stylu wampirycznym! Napoje schłodzą się, ludzie nakręcą, a ciśnienie wzrośnie do maksimum! Bez żadnego ale! Innymi powodami są ich unikatowość, zaskakujący pomysł i przede wszystkim uniwersalność jako prezent dla wybranej osoby.

Nie ma co, z serii idealnych gadżetów na imprezę można wybrać coś dla siebie i na pewno będzie to prezent nietuzinkowy i niepowtarzalny. Jednym z takich niepowtarzalnych i ciekawych upominków jest foremka do lodu – zęby wampira – idealny gadżet do drinków na mrocznie wypasiona imprezę! Każde nawet najmniejsze napoje zmienią się pożywkę dla mrocznych cieni a imprezowi goście będą zachwyceni takim pomysłem na zabawę.

Foremka do lodu - zęby wampira - idealny gadżet do drinków nadaje się na prezent, gadżet czy upominek dla każdej osoby nie zależnie od wieku i płci. Jest to oryginalny i wspaniały gadżet, który zaimponuje każdemu domownikowi zapewniając, że żaden dzień z zębami wampira nie będzie zwyczajny. Nie każdy pije lubi zimne drinki, ale na pewno każdy lubi inne napoje szczególnie schłodzone, dlatego właśnie powstały foremki do lodu! Ten idealny prezent po prostu nie może się nie podobać.


Gadżet w szczegółach:

  • foremka w kształcie trumny
  • pięć wgłębień w kształcie zębów wampira