Wczytuję dane...
EAN: 3760166560813
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Harry Potter korzystając ze swojej magiczne różdżki mógł zaczarować prawie każdego. Potężna moc różdżki pomogła bezpiecznie wyjść z niejednej kryzysowej sytuacji. Jeśli jesteś pod wrażeniem umiejętności i czarów Harrego Pottera, powinieneś mieć różdżkę podobną do jego.

Świecący brelok do kluczy różdżka Harrego Pottera to fantastycznie wykonana zawieszka, będąca wierną repliką oryginalnej filmowej różdżki. Breloczek został wyprodukowany z miękkiego i wytrzymałego tworzywa, doskonale nadającego się do noszenia w kieszeniach spodni lub portfelu. Na końcu różdżki zamontowano pojedynczą diodę LED, która rozproszy największe egipskie ciemności. Szybko docenisz zalety tego rozwiązania, kiedy późną nocą będziesz chciał otworzyć drzwi do mieszkania. Za jednym delikatnym dotknięciem magicznego breloczka mrok zniknie, a drzwi zostaną skąpane w białym blasku świecącej diody.

Aby różdżka mogła Ci zawsze towarzyszyć i zapewniać bezpieczeństwo, na jej końcu zainstalowano mocny, posrebrzany łańcuszek z kółeczkiem. Szybko i trwale doczepisz do niego pęk kluczy, które otworzą przed Tobą drzwi należących do Ciebie komnat.


Gadżet w szczegółach:

  • Świecący brelok do kluczy – różdżka Harrego Pottera
  • Wykonany z mocnego PVC
  • Na końcu posrebrzany łańcuszek i kółeczko
  • Waga: 20 g
  • Długość różdżki ok. 8 cm
  • Opakowanie: blister
Napisz opinię
2015-04-07 20:42:46 - Tusia

Różdżkę dostaliśmy w gratisie do zamówionych 3 różdżek, co było bardzo miłym gestem, a gadżecik przydał się kilka razy wieczorem :)

2015-04-12 15:53:25 - Natusia

Dostałam jako prezent i wykorzystuję kiedy wracam do domu i nie mogą trafić kluczami do drzwi

2017-06-07 10:21:07 - Zośka

Świetny dodatek do prezentu! Polecam!!!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...