Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Robot Robosapiens to najbardziej oszałamiający gadżet, jaki kiedykolwiek został udostępniony społeczeństwu. Robosapiens to jeden z najlepszych robotów humanoidalnych. Ten elektroniczny gadżet został zaprojektowany przez fizyka pracującego w NASA. Robot posiada posiada czarno-biały korpus z masywnymi nogami i ramionami, pozwalającymi mu na rzucanie i chwytanie przedmiotów.

RobosapienRobosapienRobosapien

Kontrola zachowań odbywa się przy zastosowaniu pilota zdalnego sterowania. Po wyjęciu z pudełka, Robosapiens posiada 67 fabrycznie zaprogramowanych funkcji, takich jak taniec, bekanie, przybijanie piątki i ruchy kung-fu. Oprócz tego, postępując zgodnie z instrukcją możesz w nim zaprogramować indywidualne zachowania, dopasowane do własnych potrzeb. Dzięki nim robot może Ci przynieść gazetę lub telefon

Innowacyjna budowa Robosapiensa umożliwia mu wykonywanie nadzwyczaj płynnych ruchów, identycznych z ludzkimi. Liczne zastosowania sprawiają, że jest to idealny prezent na święta! Robot został wyposażony w czujniki dotykowe, pozwalające wykrywać znajdujące się na jego drodze przeszkody.

Podstawowe funkcje i cechy charakteru Robosapiena są całkiem zabawne. Szczególnie dla tych osób, które poznają je po raz pierwszy. Wybudzony ze snu robot będzie ziewał, potrafi także chrapać, a nawet puścić bąka. Jednym słowem dysponuje takimi samymi umiejętnościami jak większość ludzi. Z całą pewnością jest to wyśmienity prezent na każdą okazję i fantastyczna elektroniczna zabawka.


Gadżet w szczegółach:

  • robosapien - inteligentny robot 
  • chodzi, kopie, podnosi i rzuca obiekty
  • reaguje na dotyk i dźwięk
  • potrafi tańczyć i improwizować ruchy Kung-fu
  • dla dzieci powyżej 12 latwymaga 4 baterii D i 3 baterii AAA
  • waga: 2,65kg
  • wysokość: 35cm