Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Robot Robosapiens to najbardziej oszałamiający gadżet, jaki kiedykolwiek został udostępniony społeczeństwu. Robosapiens to jeden z najlepszych robotów humanoidalnych. Ten elektroniczny gadżet został zaprojektowany przez fizyka pracującego w NASA. Robot posiada posiada czarno-biały korpus z masywnymi nogami i ramionami, pozwalającymi mu na rzucanie i chwytanie przedmiotów.

RobosapienRobosapienRobosapien

Kontrola zachowań odbywa się przy zastosowaniu pilota zdalnego sterowania. Po wyjęciu z pudełka, Robosapiens posiada 67 fabrycznie zaprogramowanych funkcji, takich jak taniec, bekanie, przybijanie piątki i ruchy kung-fu. Oprócz tego, postępując zgodnie z instrukcją możesz w nim zaprogramować indywidualne zachowania, dopasowane do własnych potrzeb. Dzięki nim robot może Ci przynieść gazetę lub telefon

Innowacyjna budowa Robosapiensa umożliwia mu wykonywanie nadzwyczaj płynnych ruchów, identycznych z ludzkimi. Liczne zastosowania sprawiają, że jest to idealny prezent na święta! Robot został wyposażony w czujniki dotykowe, pozwalające wykrywać znajdujące się na jego drodze przeszkody.

Podstawowe funkcje i cechy charakteru Robosapiena są całkiem zabawne. Szczególnie dla tych osób, które poznają je po raz pierwszy. Wybudzony ze snu robot będzie ziewał, potrafi także chrapać, a nawet puścić bąka. Jednym słowem dysponuje takimi samymi umiejętnościami jak większość ludzi. Z całą pewnością jest to wyśmienity prezent na każdą okazję i fantastyczna elektroniczna zabawka.


Gadżet w szczegółach:

  • robosapien - inteligentny robot 
  • chodzi, kopie, podnosi i rzuca obiekty
  • reaguje na dotyk i dźwięk
  • potrafi tańczyć i improwizować ruchy Kung-fu
  • dla dzieci powyżej 12 latwymaga 4 baterii D i 3 baterii AAA
  • waga: 2,65kg
  • wysokość: 35cm