Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Wiele razy próbowano stworzyć robota zwierzę, który posiadałby cechy prawdziwych zwierząt i żadnych ich wad. Kilka z tych prób odniosło sukces. Na pewno możemy do nich zaliczyć 81 centymetrowego Roboraptora, wyprodukowanego przez firmę Wowwee.

Roboraptor został stworzony przez kanadyjskiego fizyka Mark W. Tildena. Ten niecodzienny gadżet jest wyposażona w szereg czujników, których używa do monitorowania otoczenia i interakcji ze swoim właścicielem oraz znajdującymi się w pobliżu przedmiotami. Sensory te zawierają czujniki podczerwieni i czujniki dźwięku stereo, zamontowane na głowie. Na ustach, brodzie i ogonie znajdują się czujniki dotykowe. Wszystkie sensory pozwalają Roboraptorowi być prawdziwie interaktywnym zwierzęciem-robotem a tym samym jest wspaniałą zabawką elektroniczną.

RoboRaptorRoboRaptor


Roboraptora można ustawić w czterech rodzajach zachowań, które będą dyktować to jak robot współgra z otoczeniem. Tryby te to wolna wędrówka, polowanie, zabawa i tryb ostrożny. Znajdując się w pierwszym trybie, Roboraptor bada swoje otoczenie, poruszając się nieskrępowanie po całym terenie. Podczas pracy w trybie myśliwskim, Roboraptor będzie przemierzał cały teren, intensywnie koncentrując się na każdym wielokrotnym dźwięku płynącym z jednego kierunku. Tryb zabawy sprawi że robot poświęca mniejszą uwagę innym dźwiękom, a bardziej zależy ma na tym, co ma przed sobą. Ostatni tryb – ostrożny, sprawia że robot staje się niewiarygodnie nieśmiały i ucieka od wszelkich źródeł hałasu.

Podobnie jak prawdziwy pies, ten ekskluzywny prezent potrafi ustami chwycić przedmiot i przynieść go do nas. Roboraptor może być kontrolowany za pomocą pilota zdalnego sterowania.
Roboraptor to znakomity pomysł na upominek dla każdego, kto kocha dinozaury. Taka osoba na pewno będzie się cieszyć posiadaniem tego automatycznego zwierzaka.
Roboraptor nigdy nie pozostawia bałaganu, i tylko od czasu do czasu wymaga troski w postaci wymiany baterii. Roboraptor to odjechany gadżet z dużymi możliwościami.


Gadżet w szczegółach:

 • Robot Roboraptor, wyprodukowany przez firmę Wowwee.com
 • pilot do zdalnego sterowania (podczerwień) w kształcie pada do konsoli gier
 • ponad 40 różnych akcji, w tym m.in.: chód/bieg/opcja łowcy/ostrożny, nerwowy/słodki, chętny do zabawy 
 • trzy opcje nastroju: agresywny, nerwowy i chętny do zabawy 
 • opcja interakcji z otoczeniem: reaguje na dotyk i dźwięk oraz opcja straznika
 • roboraptor posiada sensory: dotyku w ogonie, brodzie i języku oraz detektor dźwięku reagujący na ostre dźwięki 
 • czujnik ruchu - roboraptor posiada także sensor na podczerwień wykrywa poruszające się obiekty 
 • szczęki roboraptora zdolne do gryzienia 
 • przy dłuższym braku akcji - automatyczne wyłączanie z uwagi na nieporządaną utratę baterii.
 • zestaw wymaga 6 baterii AA i 3 baterii AAA (nie są dołączone) 
 • gadżet dla dzieci powyżej 8 roku życia - idealny także dla dorosłych :) 
 • wymiary: 81x28x15cm - wielkość naprawdę robi wrażenie :)
 • ładne, prezentowe opakowanie.
Napisz opinię
2014-07-13 01:12:25 - Kft

Robot MEGA, czekam jak będzie dostępny, na pewno kupię!