Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Sideshow Collectibles jest znanym producentem artykułów kolekcjonerskich. Chcieliśmy Wam przedstawić kolejną wyjątkową statuę spod skrzydeł tego producenta oferującego gadżety filmowe. Produkt unikatowy i limitowany, zostało wydanych na całym świecie tylko 1500 szt i wszystkie egzemplarze są numerowane.

Predator Bad Blood 1/5 skali to duża, mierząca 18,5 cala statua (ok 47 cm), od podstawy do końca topora. Ta ważąca blisko 5 kg! figura, przedstawia postać Predatora trzymającego w jednej ręce zakrwawiony topór, a w drugiej włócznie z nabitą głową swojego pobratymca. Statua, jak wszystkie produkty Sideshoaw Collectibles jest wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły. Predator posiada rozwartą paszczę, czaszki na plecach (niczym husarskie skrzydła). Pozycja niezwykle bojowa i agresywna, i taka miała być, przecież to Bad Blood!

Predator Bad Blood 1/5 skali będzie idealnie komponował się z każdą kolekcją.


Gadżet w szczegółach:

  • Predator Bad Blood
  • 1/5 skali
  • wysokość ok. 18,5 cala (ok. 47 cm)
  • waga zestawu: blisko 5 kg!
  • Statua limitowana, numerowana - tylko 1500 egzemplarzy na cały świat.