Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Gry „Pokemon” stworzone przez Satoshiego Tajiriego można niewątpliwie nazwać swego rodzaju fenomenem. Doczekały się one bowiem mnóstwa fanów w rozmaitych miejscach na świecie. Gadżet nawiązujący do tego świata może być w wielu przypadkach świetnym pomysłem na prezent, jeżeli w gronie znanych nam osób znajduje się ktoś, kto bardzo ceni sobie Pokemony.

W naszym sklepie mogą znaleźć Państwo pluszową maskotkę przedstawiającą Charmandera – jednego z Pokemonów ze starterów I geny. Została ona wyprodukowana przez firmę BOTI i jest naprawdę dużych rozmiarów, liczy sobie bowiem aż sześćdziesiąt centymetrów. Pomarańczowy Pokemon zaskarbił sobie sympatię wielu fanów tej serii, dlatego też taka przytulanka może być niejednokrotnie bardzo ciekawym pomysłem, jeśli chodzi o prezent. Produkt został wykonany w stu procentach z poliestru.

Taką maskotkę można wykorzystać zarówno jako zabawkę i przytulankę wykorzystywaną w chwilach relaksu, jak i w charakterze oryginalnej dekoracji przestrzeni domowej. W ten sposób można mieć okazję do tego, aby wyraźnie zaakcentować swoje przywiązanie do Pokemonów, a w szczególności do Charmandera. Wiele osób z rozrzewnieniem wspomina świat Pokemonów. Dzieci natomiast często wręcz uwielbiają to uniwersum. Sprezentowanie takiej maskotki fanowi może być nieraz świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wybór podarunku. Warto zatem rozważyć taką opcję, ponieważ może się ona okazać strzałem w dziesiątkę. Maskotki nawiązujące do popularnych w kulturze postaci są dosyć często wybieranym rozwiązaniem.Gadżet w szczegółach:

  • Wielkość: 60 cm
  • Materiał: 100% Poliester
  • Produkt na oficjalnej licencji