Wczytuję dane...
EAN: 5028486347865
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Pokemony to urocze (lub mniej) Stworki, które pochłaniają uwagę dzieci i młodzieży od 1997 roku. Każdy zna dzielnego Asha, który wyrusza w podróż, by złapać wszystkie 151 Pokemonów. Na swojej drodze spotyka wielu przyjaciół: Misty, Brock, Max oraz wrogów: Zespół R, Zespół G. Pierwszego Pokemona – Pikachu – Ash otrzymuje od Profesora Oaki. Drugim podarunkiem, równie cennym, jest Pokedex – skarbnica wiedzy o Pokemonach. Do przechowywania Pokemonów służą natomiast Pokeball’e. Zadaniem trenerów jest sprawowanie opieki nad Pokemonami, jak i ich szkolenie. Każdy z Pokemonów należy do określonego typu, ma również swoje specjalne moce.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowy gadżet dla miłośników przygód Asha i Pikachu. Kubek o pojemności 300 ml z niezwykłą grafiką to idealny prezent dla każdego, kto z uwagą śledzi przygody Pikachu i jego trenera Asha. Pod wpływem wysokiej temperatury, grafika zmienia się ze statycznej, na dynamiczną. Zmianie ulega również kolor. Kubek o pojemności 300 ml będzie doskonałym podarunkiem na wiele okazji: Dzień Chłopaka, imieniny, urodziny, Gwiazdka. Produkt jest zapakowany w piękne, estetyczne pudełko z motywem Pikachu i Pokeball’em. To absolutny must have dla pokemaniaków oraz amatorów praktycznych, wyjątkowych gadżetów.

Już dzisiaj pomyśl o prezencie dla kolegi lub koleżanki, którzy należą do grona fanów Pokemonów. Spraw, by z pozoru zwykłego picia gorących napojów czerpali większą przyjemność. Pomóż im wcielić się w drużynę pokemonowych trenerów i wyruszyć po kolejną przygodę.Produkt w szczegółach:

  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji 
  • Kubek termoaktywny - zmienia kolory i wzory pod wpływem temperatury
  • Kubek Pokemon z obrazkiem Pikachu
  • Pojemność: 300 ml
  • Opakowanie: kartonowe, kolorowe - idealne na prezent
Polecamy