Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Rodzinka Simpsonów – któż jej nie zna? To bajka dedykowana starszej widowni, która niezmiennie bawi, cieszy, relaksuje i inspiruje. Niewątpliwie jedną z najbardziej interesujących postaci tej wesołej gromady jest  Homer Simpson. Każdy kto widział choć jeden odcinek tego amerykańskiego serialu na pewno wie o czym mowa. Fanów tej bajki dla młodzieży i dorosłych również nie zaskakuje fakt obecnego w naszej ofercie donuta – pysznie wyglądającej poduszki. Poduszka Simpsons Donut 40 cm symbolizuje atrybut głównego bohatera, wiecznie zajadającego się tym pączkowym przysmakiem.

Również i Ty możesz stać się szczęśliwym posiadaczem tej uroczej i wiele symbolizującej poduszki. Poza tym gadżet ten idealnie nadaje się jako prezent dla amatorów – zarówno Simsponów, jak i samych donutów. W ten prosty sposób można sprawić, że wszelki wystrój domu stanie się bardziej charakterystyczny, oryginalny i po prostu – szałowy! Mięciutka, wykonana z dobrej jakości materiałów Poduszka Simpsons Donut 40 cm będzie ozdobą każdego salonu tudzież pokoju nastolatka. Możliwości jest wiele, choć poduszka tylko jedna – przekonaj się o tym osobiście!

Co więcej, masz tutaj do czynienia z oryginalnym i licencjonowanym produktem – taka poduszka to jednoznaczny sposób na lans. Oglądanie Simpsonów będąc przytulonym do tej miękkiej pyszności stanie się jeszcze bardziej przyjemne.


Gadżet w szczegółach:

  • wysokiej jakości poduszka wykonana z miękkiego materiału
  • na oficjalnej licencji
  • opakowanie: woreczek foliowy
  • materiał: 100% velboa
  • średnica: 40 cm
Napisz opinię
2016-03-02 17:50:07 - oczarowana

Smakowity donut, aż chce się go schrupać.

2017-01-29 20:57:38 - Aga

Poduszka jest duża i bardzo miła w dotyku; większa od standardowego Jaska.