Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Poduszka Hot Dog 50x14cm rewelacyjnie wpiszę w aranżację pokoju każdego – dużego, jak i małego łakomczucha, a szczególnie tych którzy kochają amerykańskie jedzenie. Uwaga! Na pewno będzie zaostrzać apetyt na mega dużego i mega smacznego fast-fooda, gdyż wygląda pysznie i jest w rozmiarach, które po prostu chce się pochłonąć.

Gadżet poduszka sprawi przyjemność wielbicielom gorących parówek, w bułce i z dodatkami, a fakt że jest wykonana z naprawdę dobrych jakościowych materiałów sprawi, że posłuży w świetnym stanie przez naprawdę długi czas! Sprawdzi się też jako doskonały dodatek do kanapy, łóżka, a właściwie do każdego dowolnego miejsca, w którym się ją ulokuje. Nie bez znaczenia jest też jej przyjemna miękkość, dzięki czemu nie tylko będzie cieszyć oko, pobudzać apetyt, ale też sprawdzi się jako wygodny towarzysz snu. Chyba nie trzeba wyjaśniać bliżej, na jakiego rodzaju marzenia senne można liczyć z głową na takiej, a nie innej podusi!

Warto sprawić sobie albo komuś innemu taki smakowity i praktyczny prezent, na małą i dużą okazję, tym bardziej iż na pewno wyróżni się wśród konwencjonalnych, domowych dekoracji. Solidna jakość, przyjemność dotyku – takiej okazji po prostu nie można przeoczyć. Z największą przyjemnością przedstawiliśmy ten gadżet i nie pozostaje nam nic innego jak życzyć: smacznego snu!


Gadżet w szczegółach:

  • rozmiary poduszki: 50 x 14 cm
  • materiał: 100% Poliester
  • atrakcyjny dodatek do sypialni