Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Czy można być spokojnym, patrząc na przerażającą, czarną maskę Darth Vadera i słuchając jego głośnego, równomiernego oddechu? Oczywiście że tak, o ile będzie to karykaturalny Darth Vader, występujący pod postacią wielkiej, niemal półmetrowej maskotki.

Licząca 34 cm wysokości maskotka Lord Vadera to małe, pluszowe dzieło sztuki. Czarna jak węgiel, z małymi nóżkami i rączkami, szeroką peleryną oraz monstrualnie wielką głową. Nie sposób ukryć uśmiechu, patrząc na tą niesamowicie humorystyczną maskotkę rodem ze Star Wars. Kupując tą niecodzienną wersję Darth Vadera, wprowadzisz do mieszkania nieco zwariowanego humoru, wymieszanego z odrobiną grozy i tajemniczości.

Kosmiczno-komiczna pluszowa maskotka Darth Vader rozweseli każdego ponuraka, martwiącego się wpływem dziury ozonowej na rozwój buraków pastewnych. Słodkie duże oczęta, potężny hełm i malutkie kończyny, chcące zadawać bolesne ciosy i kopniaki. Ta maskotka zdaje się mówić „Poddaj się, nie masz ze mną szans”. Niestety nikt nie weźmie na serio tych słów, traktując je jak pełne młodzieńczego wigoru przekomarzanie się.


Gadżet w szczegółach:

  • Pluszowa maskotka Darth Vader
  • Wysokość: 34 cm
Napisz opinię
2013-09-02 14:18:06 - Mama Krzysia

Maskotka Dartha Vadera to jest własnie to czego chciało moje dziecko :). Znalazłam i kupiłam, paczka dotarła szybko, a sama maskotka bardzo fajna.

2015-04-07 19:51:19 - Olga

Mąż od dziecka jest fanem serii. Ta maskotka okazała się doskonałym prezentem na urodziny :)

2015-04-12 15:34:45 - Stasio

Zabawka inna niż wszystkie w supermarketach, plus na oryginalność

2017-02-04 18:56:12 - Zadowolona mama

Syn otrzymał maskotkę na urodziny i bardzo się ucieszył. Niektóre części są wykonane z plastiku, ale w ogóle nam to nie przeszkadza. Kontakt i wysyłka sprawna.