Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Angry Birds pojawiły się po raz pierwszy w 2009 roku, jako aplikacja na telefony komórkowe. Od tego czasu stała się tak popularna, że wraz z nią utworzył się nowy nurt kultury. Czym jest Angry Birds? W skrócie jest to niezwykle wściekłe stado ptaków. Wściekłość tę spowodowało stado zielonych świń, które wykradły ptasie jaja. Angry Birds połączyły swoje siły i przygotowały się do przejęcia skradzionych jaj. Każdy ptak w stadzie ma inny kolor i posiada specjalne możliwości oddziaływania na zielone świnie.

Wirtualne ptaki i świnie doczekały się swoich fizycznych odpowiedników. Są nimi pluszaki Angry Birds – 20 cm! - maskotka dźwięk ! Bez większego trudu możemy się domyślić, że te kochane pluszaki Angry Birds to najbardziej pożądany prezent na dzień dziecka. Maskotki Angry Birds są średnicy 20 cm, dzięki czemu znakomicie układają się w dłoni. Ściśnięte, wydają charakterystyczny dla każdego osobnika dźwięk.

Jeżeli nie wiesz, jaki prezent kupić swojemu dziecku lub chłopakowi, to pluszaki Angry Birds – 20 cm! - maskotka dźwięk stanowią idealny upominek. Do wyboru masz aż 6 różnych modeli! Każdy w innym kolorze i każdy emitujący inny dźwięk. Stwórz własne stado, z którym pokonasz zielone świnki.


Gadżet w szczegółach:

  • repliki ptaków z gry „Angry Birds"
  • wydają charakterystyczny dźwięk po naciśnięciu ich głów-ciał
  • kolor: biały, czarny, zielony, niebieski, czerwony, żółty
  • rozmiar: średnica 20cm
Napisz opinię
2014-04-08 14:25:49 - jackowy

Wczoraj zamówiłem i własnie czekam na dostawę. Maskotka wygląda porządnie i nie jest droga, a moja żona kocha grać w te ptaszki, wiec myśle ze dobry prezent dla miłośników.

2014-04-12 13:13:25 - Jurek

Bardzo fajne maskotki, zabawne kształty i dobra jakość. Kupiłem dla córki, jestem bardzo zadowolony z zakupu.