Wczytuję dane...
EAN: 849421001230
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Powieść i filmy o Harry Potterze stały się już stałym elementem naszej kultury - i nie tylko tej "pop". Dzieci zafascynowane opisywaną przez J.K. Rowling powieścią z utęsknieniem wyczekują listu na swoje jedenaste urodziny. Listu, który da im 'przepustkę' do Hogwartu, do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Starsi fani powieści, w tym także i Ci już całkiem dorośli, w drodze do pracy wyszukują oznak magicznego świata ukrytego pod przykrywką codzienności i naturalności. Nie ma się zatem co dziwić faktowi, że Harry Potter gadżety są i w naszym kraju coraz bardziej popularne. Gadżety które cieszą, bawią, rozwijają i przede wszystkim, które sprawiają wiele radości i pozwalają uwierzyć w magię.

Do jednego z takich gadżetów zaliczyć można - pilot różdżka Harry Potter. Zaskakujący w swej prostocie i fascynujący pod względenem możliwości. Wyobraź sobie, że siedzisz na fotelu, niekoniecznie oglądając jeden z filmów o Harrym Potterze, chcesz pogłośnić dźwięk, a może przełączyć kanał. Możesz tego oczywiście dokonać za pomocą standardowego pilota do telewizora, ale po co, skoro masz pilot różdżkę, wystarczy jedno machnięcie różdżką, jedno jej obkręcenie, ale normalny gest ręką trzymając rózdżkę i już na Twoim telewizorze zmienił się kanał. Sama różdżka pilot może być nie tylko kontrolerem do telewizora, ale także do odtwarzacza muzycznego, czy odtwarzacza DVD. Blu-ray i wszystkich innych urządzeń któe działają na pilota. Sam pilot, jak to w przypadku wszystkich produktów Noble Collection, wykonany jest z najwyższą starannością o detale. Delikatny, wyprofilowany w dotyku, ale jednocześnie trwały z wysokiej jakości materiałów. Pilot posiada obsługuje urządzenia za pomocą zaprogramowanych gestów (proramowanie jest proste, a dla Państwa wygody, dostarczamy instrukcję w jęz polskim). Gadżet filmowy - Różdżka pilot zapakowana jest w kolekcjonerskie, estetyczne i ładne pudełko - idealnie nadaje się na prezent.

Chwyć już dziś różdżkę pilot z Harrego Pottera w dłoń, machnij ręką i stań się władcą telewizora :). Poczuj magię we własnej dłoni.


Gadżet w szczegółach:

  • Różdżka - pilot z Harrego Pottera
  • Producent: Noble Collection
  • Pilot obsługuje odwtarzacze muzyczne, DVD, Blu-ray, telewizory jak i inne urządzenia na piloty
  • Wymiar pilota różdżki - 36 cm długości.
  • Kolekcjonerskie i eleganckie opakowanie
  • Dostarczamy instrukcje w polskiej wersji językowej - TYLKO U NAS!
  • Instrukcja obsługi w formie video, dostępna TUTAJ
Napisz opinię
2014-07-13 01:22:13 - Madiga

To naprawdę działa :D Znajomi osłupieli jak przerzucałem kanały na telewizorze za pomoc ruchów różdżką :)

2015-04-07 20:46:58 - Mirek

Na produkt musiałem chwilę zaczekać, ale było warto. Zmienianie kanałów za pomocą różdżki, a zdziwienie znajomych bezcenne.

2017-06-07 10:47:31 - Kuba

Świetna różdżka, magia przy oglądaniu telewizji już zawsze będzie mi towarzyszyć.

Polecamy